Yerel Siyaset

Altınkeser : “Buca’da Adım Adım 2023 yürüyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ufuk Mahallesinde kurdukları stand ile Buca Ufuk Mahallesi sakinleri ile buluştu. Standa mahalleliler yoğun ilgi gösterdi…

Altınkeser : “Buca’da Adım Adım 2023 yürüyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ufuk Mahallesinde kurdukları stand ile Buca Ufuk Mahallesi sakinleri ile buluştu. Standa mahalleliler yoğun ilgi gösterdi.

MHP Standına gelen vatandaşlar, hem çalışmalar hakkında bilgi alırken, hemde MHP üye formlarını doldurarak. MHP ‘ye üye oldular. MHP ‘ye yeni üye olan bir vatandaş “MHP’ye üye olmak gurur benim için. Bahadır Altınkeser ile Buca’mızda gurur duyuyoruz. ” ifadelerine yer verdi.

“Buca’da Adım Adım 2023 yürüyoruz”

Altınkeser ; ” Buca’da Adım Adım 2023 yürüyoruz. MHP Buca ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bugünde Buca’nın Ufuk mahallesinde vatandaşlarımız ile buluştuk. Buca’nın tüm mahallelerinde Adım Adım vatandaşlarımız ile buluşmaya devam edeceğiz. Standımızı ziyaret eden ve üye olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Herkesi standlarımıza MHP’ye üye olmak üzere davet ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL