UEFA Şampiyonlar Ligi
FC Salzburg
19:45
GNK Dinamo Zagreb
RB Leipzig
19:45
Celtic Glasgow
Chelsea
22:00
AC Milan
Real Madrid
22:00
FC Shakhtar Donetsk
Manchester City FC
22:00
FC Copenhagen
Sevilla
22:00
Borussia Dortmund
Juventus Turin
22:00
Maccabi Haifa FC
Benfica Lisbon
22:00
Paris St. Germain
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Bayburt İÖİ
14:30
Somaspor
Sivas Belediye Spor
14:30
Yeni Çorumspor AŞ
Pazarspor
14:30
Kocaelispor
Van Spor FK
14:30
Diyarbekirspor AS
Adıyaman 1954
14:30
Etimesgut Belediyespor
1461 Trabzon FK
14:30
Kastamonuspor
Düzcespor
15:00
Isparta 32 Spor
Ankaraspor
15:00
Bursaspor
Zonguldak Kömürspor
15:00
Karacabey Belediyespor
İnegölspor
15:30
Şanlıurfaspor
Esenler Erokspor
15:30
Afjet Afyonspor
Uşakspor
15:30
Serik Belediyespor
Kırklarelispor
15:30
Iskenderunspor AS
Tarsus İdman Yurdu
18:30
Nazilli Belediyespor
Amed Sportif Faaliyetler
19:00
Batman Petrolspor
Anagold 24 Erzincanspor
19:00
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Fethiyespor
19:00
Ankara Demirspor
1928 Bucaspor
19:00
Sarıyer
Balıkesirspor
19:00
Kirsehir Belediye Spor
İskoçya - Premier Lig
Kilmarnock FC
21:45
St Johnstone FC
Rusya - Rusya Kupası
Dynamo Vladivostok
12:30
FC SKA-Khabarovsk
Zenit Izhevsk
13:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Cosmos Dolgoprudny
14:00
Rodina Moscow
FC Kuban Holding Pavlovskaya
15:00
FK Ufa
FK Volga Ulyanovsk
15:00
FK Rubin Kazan
FC Tyumen
17:00
FC Volgar Astrakhan
Torpedo Vladimir
18:00
FK Akron Tolyatti
Dinamo Brjansk
18:00
PFK Arsenal Tula
Peresvet Podolsk
18:00
FC Baltika Kaliningrad
FC Avangard Kursk
18:00
FC Dynamo-Makhachkala
Chernomorets Novorossijsk
18:30
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Tekstilshchik Ivanovo
18:30
PFC Kuban Krasnodar
SK Rotor
19:00
FC Shinnik Yaroslavl
Dinamo St Petersburg
19:00
FC Alania Vladikavkaz
Zvezda St Petersburg
19:00
FK Veles Moscow
AFC Kupası
PFC Sogdiana
16:00
Kuala Lumpur City FC
CONCACAF League
Real CD Espana San Pedro Sula
04:00 0 : 3 MS
MS
LD Alajuelense
İngiltere - Championship
Burnley
21:45
Stoke City
Hull City
21:45
Wigan
Middlesbrough
21:45
Birmingham City
Rotherham United
21:45
Millwall
Watford
21:45
Swansea City
Preston North End
22:00
West Bromwich Albion
İngiltere - FA Cup,Elemeler
Bury AFC
21:45
Clitheroe FC
İspanya - Copa Federacion
Marbella
17:30
Melilla
Terrassa
20:00
Izarra
Real Union Irun
20:30
Illueca CF
Villarrubia CF
20:30
CD Platges de Calvia
CF Panaderia Pulido
21:00
Alcala
Alzira
21:00
Mar Menor CF
CD Arenteiro
21:30
Zamora
CD San Roque de Lepe
21:30
Moralo CP
İtalya - Coppa Italia Serie C
LR Vicenza
15:00
Virtus Verona
US Ancona 1905
15:30
Rimini FC 1912
AS Gubbio
15:30
USD Recanatese 1923
US Pergolettese 1932
15:30
Sangiuliano City Nova
US Viterbese
15:30
ASD San Donato Tavarnelle
Mantova
15:30
AC Trento
Alessandria
15:30
Novara Calcio
Renate
15:30
Pro Sesto
Cesena
16:00
Fermana FC
US Fiorenzuola
16:00
Lucchese Libertas 1905
Pordenone Calcio
16:30
Imolese Calcio
Delfino Pescara 1936
19:00
Vis Pesaro 1898
Triestina Calcio 1918
19:00
Fc Arzignano Valchiampo
Siena 1904
19:00
US Citta di Pontedera
Virtus Entella
19:00
Carrarese Calcio
Aquila Montevarchi
19:00
Monterosi Tuscia
Piacenza Calcio 1919
19:00
PRO Vercelli 1892
PRO Patria
19:00
Albinoleffe
Lecco
19:00
Juventus FC
Olbia Calcio
22:00
ASD Torres Sassari
İtalya - Serie D,A Grubu
AC BRA
16:00
Hsl Derthona
GS Castanese
16:00
Pinerolo
US Fezzanese 1930
16:00
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
AC Gozzano
16:00
Asd Fossano Calcio
Ac Legnano 1913
16:00
Chisola Calcio
Scd Ligorna 1922
16:00
Casale Fbc
Usd Sestri Levante 1919
16:00
Usd Castellanzese 1921
Stresa Sportiva
16:00
Calcio Chieri 1955
Vado Fc
16:00
Borgosesia Calcio
Ssd Sanremese Calcio
17:00
Acd Asti Calcio
İtalya - Serie D,D Grubu
Aglianese Calcio 1923
16:00
Athletic Carpi
GS Bagnolese ASD
16:00
Forli FC
US Corticella
16:00
United Riccione
Lentigione Calcio
16:00
Correggese Calcio 1948
Ravenna
16:00
AS Giana Erminio
Real Forte Querceta
16:00
ASD Fanfulla
Sammaurese Calcio
16:00
Mezzolara Calcio
Asd Sant Angelo
16:00
Asd Salsomaggiore Calcio
CS Scandicci 1908
16:00
Ac Crema 1908
Prato
21:30
US Pistoiese 1921
İtalya - Serie D,I Grubu
Asd Canicatti
16:00
Aversa Normanna
US Castrovillari Calcio
16:00
ASD Citta Di Acireale 1946
Calcio Catania
16:00
Vibonese Calcio
Citta Di Sant Agata
16:00
Trapani Calcio
ASD Cittanova Calcio
16:00
Santa Maria Cilento
FC Lamezia Terme
16:00
ASD Sancataldese Calcio
ASD Paterno Calcio
16:00
Ragusa Calcio
US Mariglianese
16:00
ASD Licata 1931
AC Locri 1909
20:00
San Luca Calcio
Hollanda - Tweede Divisie
Katwijk
21:00
OFC Oostzaan
Hardenberg
21:00
Amsterdamsche FC
Jong Sparta Rotterdam
21:00
Scheveningen
Rijnsburgse Boys
21:00
De Treffers
İskoçya - Lig 1
Edinburgh City FC
21:45
Peterhead
ABD - Nisa
Michigan Stars FC
22:30
ASC San Diego
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
FSV Frankfurt 1899
20:00
FSV Mainz II
Almanya - Oberliga BW
1. FC Rielasingen-Arlen
19:30
08 Villingen
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Boca Jrs
16:00
Gimnasia de La Plata
Banfield
17:00
Velez Sarsfield Reserve
CA Tigre
17:00
CA Sarmiento de Junin
CA Central Cordoba SE Reserve
17:00
Independiente Res.
Arjantin - Profesyonel Lig
CA Sarmiento
01:00 2 : 2 MS
MS
CA Tigre
Velez Sarsfield
03:30 1 : 0 MS
MS
CA Banfield
Colon de Santa Fe
22:30
CA Patronato Parana
CA River Plate (Arg)
23:00
Estudiantes de La Plata
Atletico Lanus
23:00
Argentinos Juniors
CA Huracan
23:00
CA Talleres de Cordoba
Gimnasia Y Esgrima La Plata
23:00
Boca Juniors
CA Independiente Avellaneda
23:00
CA Central Cordoba SE
Arjantin - Torneo Federal A
Cipolletti
17:00
Independiente de Chivilcoy
Azerbaycan - Birinci Lig
Zira FK 2
12:00
ARAZ NAKCHIVAN PFK
FK Kapaz-2
14:00
ENERGETIK MINGECHEVIR
Turan Tovuz-2
14:00
Gabala FK-2
MOIK BAKU
14:00
Sumgayit-2 FK
Sumgayit-2 FK
15:30
MOIK BAKU
Bahreyn - Premier Lig
AL-SHABBAB
16:45
AL Bahrain
SITRA CLUB
18:30
AL Khalidiyah
AL Budaiya
19:45
EAST RIFFA
Bolivya - Profesyonel Lig, Kapanış
CA Nacional Potosi
01:15 3 : 1 MS
MS
Guabira Montero
Jorge Wilstermann
03:30 1 : 1 MS
MS
Club Bolivar
Bosna Hersek - Premier Lig
HSK Zrinjski Mostar
19:45
NK Siroki Brijeg
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
FAMOS VOJKOVICI
16:00
FK Omarska
Laktasi
16:00
FK Slavija Sarajevo
FK TEKSTILAC DERVENTA
16:00
FK KRUPA
FK Ljubic Prnjavor
16:00
FK Sloboda Novi Grad
Drina Zvornik
16:00
FK PODRINJE
FK Zeljeznicar Banjaluka
16:00
FK ZVIJEZDA 09
FK Rudar Prijedor
16:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
FK Radnik Bijeljina
18:00
Modrica Maksima
FK Sutjeska Foca
18:30
FK Kozara Gradiska
Brezilya - Brasilero Seri B
CR Brasil AL
01:00 2 : 1 MS
MS
Chapecoense SC
Brusque FC SC
01:00 0 : 1 MS
MS
SC Recife PE
Operario Ferroviario EC PR
01:00 2 : 3 MS
MS
CR Vasco da Gama RJ
Gremio FB Porto Alegrense RS
01:00 2 : 0 MS
MS
CS Alagoano AL
Vila Nova FC GO
01:00 1 : 0 MS
MS
Criciuma EC SC
Nautico PE
03:30 4 : 3 MS
MS
Tombense FC MG
Gremio Novorizontino SP
03:30 1 : 1 MS
MS
EC Bahia BA
Brezilya - Brasilero Serie A
EC Juventude RS
03:30 2 : 2 MS
MS
SC Corinthians SP
Brezilya - U20 Brezilya Kupası
Abc FC RN
21:00
Fluminense EC PI
Nautico PE
21:00
Ceara SC CE
Iape MA U20
21:30
Sao Raimundo EC RR
Çekya - CFL
TJ Slovan Velvary
17:00
FK Banik Most-Sous
Çin - Çin Süper Ligi
Changchun Yatai
10:30 0 : 0 MS
MS
Guangzhou FC
Meizhou Hakka FC
14:30
Shandong Taishan FC
Shanghai Port FC
14:30
Beijing Guoan
Wuhan Yangtze River FC
14:30
Chengdu Rongcheng FC
Ekvador - Serie B
Manta FC
03:00 0 : 1 MS
MS
CD El Nacional
CDA Santo Domingo
23:00
Imbabura
CD Independiente Juniors
23:00
Libertad Loja
Ermenistan - Ermeni Kupası
FC Mika Yerevan
14:00
FC Gandzasar Kapan
FC Syunik
14:00
FC Shirak Gyumri
FC West Armenia
14:00
FC Alashkert Yerevan
Etiyopya - Premier Lig
Bahir Dar Kenema FC
13:00
Wolkite City FC
Arba Minch Kenema
16:00
Ethiopian Medhin
Faroe Adaları - Logmanssteypid
HB Torshavn
20:00
Vikingur Gota
KI Klaksvik
20:30
07 Vestur Sorvagur
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Gaza El Riyadi
16:00
Shabab AL Zawaida
Finlandiya - Veikkausliiga
Kuopion Palloseura
18:00
FC Haka Valkeakoski
Gana - Premier Lig
Bechem United
18:00
ER
Asante Kotoko
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
AmaZulu FC
18:00
Richards Bay FC
Swallows FC
20:30
Kaizer Chiefs
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Corinthian Casuals
21:45
Cray Wanderers
İsveç - U21
Osters IF
15:30
IF Brommapojkarna
İsviçre - Yükselme Ligi
FC Bulle
21:00
Etoile Carouge
İzlanda - Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
18:30
FH Hafnarfjördur
Vikingur Reykjavik
22:15
Valur Reykjavik
Japonya - Emperor Kupası
Ventforet Kofu
11:30 1 : 0 MS
MS
Kashima Antlers
Kyoto Sanga FC
13:30 0 : 0 26'
26'
Sanfrecce Hiroshima
Japonya - J.Lig 2
Omiya Ardija
13:00 0 : 1 45'
45'
Montedio Yamagata
Kazakistan - Premier Lig
Akzhaiyk Uralsk
13:00 1 : 1 47'
47'
FK Turan
Kenya - Premier Lig
Bandari FC
15:00
ER
Wazito
AFC Leopards SC
15:00
ER
Tusker Football Club
Kariobangi Sharks
15:00
ER
Kakamega Homeboyz
Nzoia Sugar FC
15:00
ER
Kenya Commercial Bank
Sofapaka FC
15:00
ER
Bidco United
Fortune Sacco
15:00
ER
Kenya Police
Nairobi City Stars FC
15:00
ER
Gor Mahia FC
Posta Ranger FC
15:00
ER
FC Talanta
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
Othellos Athienou
18:00
Doxa Katokopias
AEZ Zakakiou
18:00
Pafos FC
Kolombiya - Primera B
Itagui Leones FC
03:40 1 : 1 MS
MS
Boyaco Chico FC
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
Daegu FC
13:00 0 : 0 50'
50'
FC Seoul
Ulsan Hyundai FC
13:00 1 : 1 50'
50'
Jeonbuk Hyundai Motors
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
Daejeon Citizen FC
13:00 1 : 1 47'
47'
Jeonnam Dragons
Chungnam Asan FC
13:30 1 : 0 36'
36'
Seoul E-Land FC
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
FK Akademija Pandev
15:00
FK Ljuboten
Bregalnica Stip
15:00
Pelister Bitola
FK Shkendija
15:00
Skopje
FK Shkupi
15:00
Voska Sport
FC Struga Trim Lum
15:00
Rabotnicki
GFK Tikvesh 1930
15:00
FK Sileks Kratovo
FK Vardar Üsküp
15:00
FK Fortuna Skopje
Litvanya - II Lyga
FK Jonava B
16:30
Dfk Dainava B
Litvanya - LFF Kupası
FC Hegelmann Litauen Kaunas
17:30
FK Panevezys
Macaristan - NB 2
Soroksar SC
16:00
FC Ajka
Mosonmagyarovari TE
16:00
Budafoki Mte
Nyiregyhaza Spartacus FC
16:00
MTK Budapest
Aqvital FC Csakvar
16:00
Szentlorinc
WKW ETO FC Gyor
18:00
Gyirmot FC Gyor
Tiszakecskei LC
19:00
Szeged-Csanad Grosics Akademia
BFC Siofok
19:00
Pecsi MFC
Haladas
19:00
Kazincbarcikai SC
Diosgyör
19:00
Dorogi FC
Kozarmisleny SE
19:00
Bekescsaba 1912 Elore
Meksika - Liga de Expansion Mx, Apertura
Leones Negros UDEG
01:00 0 : 2 MS
MS
Club Celaya FC
Pumas de Tabasco
03:05 0 : 3 MS
MS
CSD Dorados Sinaloa
Venados FC
05:05 3 : 0 MS
MS
Tlaxcala FC
Meksika - U20 Ligi
Club Leon
17:00
Club America
Puebla
18:00
Atlas
Pumas Unam
18:00
Tigres UANL
Myanmar - National League
Hantharwady United
12:00 3 : 1 MS
MS
Ispe FC
Özbekistan - Pro Liga
PFK Xorazm
14:30
FK Turon
Paraguay - Primera Division, Clausura
Club General Caballero Jlm
23:30
Guairena FC
Peru - Premier Lig
CS Cienciano
01:30 0 : 1 MS
MS
Sport Huancayo
CD Universidad Cesar Vallejo
04:00 3 : 2 MS
MS
Alianza Lima
Asociacion Deportiva Tarma
23:00
Melgar
Ayacucho FC
23:30
Sporting Cristal
Polonya - CLJ
Arka Gdynia
12:00
Lech Poznan
Rakow Czestochowa U19
13:00
Legia Warszawa
Polonya - II Liga
Lech II Poznan
14:00
Pogon Siedlce
San Marino - Coppa Titano
SC Faetano
21:45
Murata
SS San Giovanni
21:45
SS Folgore Falciano Calcio
SP Tre Penne
21:45
SS Pennarossa
AC JUVENES/DOGANA
21:45
SP Cailungo
Şili - Premier Lig
Colo Colo
01:00 0 : 0 MS
MS
CD Universidad Catolica
Slovakya - 2. Liga
FK Humenne
16:00
FK Slavoj Trebisov
Slovenya - 2nd Liga
NK Dob
16:30
Krka
Suudi Arabistan - 1.Lig
AL Khlood
18:25
AL Sahel SC
Al-Orobah FC
18:40
AL Faisaly FC
Jeddah Club
20:15
Al Ahli Saudi FC
Tunus - Lig 1
ES Hammam Sousse
17:00
ER
Etoile Sportive du Sahel
Uganda - Premier Lig
Busoga United FC
16:00
Blacks Power FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası,Elemeler
Kazakistan
11:00 0 : 7 MS
MS
Çek Cumhuriyeti
İngiltere
13:00
Slovenya
Romanya
13:00
Ermenistan
İsviçre
15:00
Finlandiya
Arnavutluk
15:30
Letonya
Bosna Hersek
15:30
Moldova
İtalya
16:00
Sırbistan
Galler
16:00
Macaristan
Norveç
16:00
Malta
Slovakya
18:00
Danimarka
Portekiz
19:00
Belçika
İspanya
20:00
İskoçya
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
RB Leipzig
14:00 0 : 1 7'
7'
Celtic
FK Jelgava U19
14:00 0 : 0 2'
2'
MTK Budapest
Real Madrid
15:00
FC Shakhtar Donetsk
Slavia Prague
15:00
KRC Genk
FC Pyunik Yerevan U19
15:00
FC Nantes
FK Pobeda AD Prilep U19
15:00
Coleraine FC U19
FK Apolonia
15:00
FC Astana
Galatasaray
15:00
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Fc Rb Salzburg
15:30
Gnk Dinamo Zagreb
Chelsea Fc
17:00
AC Milan
Sevilla Fc
17:00
Borussia Dortmund
Manchester City FC
17:00
FC Kopenhag
SL Benfica
17:00
Paris Saint Germain FC
AC Omonia Nicosia U19
17:00
FK Crvena Zvezda
Slavia Sofia U19
17:00
Panathinaikos
NK Domzale
19:00
Bsc Young Boys
Trencin
19:00
FK Zalgiris Vilnius U19
Zaglebie Lubin
19:00
FC Rukh LVIV U19
Racing FC Union Luxembourg U19
20:00
AIK Solna
Hibernian FC U19
21:00
Molde FK
Uruguay - Copa Uruguay
Montevideo City Torque
22:00
CA Progreso
Venezuela - Premier Lig
Deportivo La Guaira
00:00 1 : 0 MS
MS
Estudiantes de Merida
CD Hermanos Colmenarez
02:15 0 : 0 MS
MS
Caracas FC
Yunanistan - Yunan Kupası
AO Egaleo 1931 PAE
16:00
Panseraikos FC
Makedonikos FC
16:00
Anagennisi Karditsas 1904
Asteras Stavrou
16:00
Almopos Arideas
Diagoras
16:00
Apollon Pontou
Zambiya - Premiyer Lig
Red Arrows
16:00
Buildcon
BAYRAKLI HABER
TAKİP ET
TAKİP ET
BAYRAKLI HABER
TAKİP ET
TAKİP ET

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL