Rusya - Premier Lig
FC Orenburg
17:30 0 : 0 55'
55'
FK Spartak Moskova
FK Khimki
20:00
FC Dynamo-Makhachkala
RFK Akhmat Grozny
20:00
FK Krasnodar
Kulüp Hazırlık Maçları
CSD Coban Imperial
00:00 1 : 0 MS
MS
Alianza FC San Salvador
Wrexham
02:00 1 : 1 MS
MS
Bournemouth
Dc United
02:30 0 : 4 MS
MS
Celtic Glasgow
Kelen SC
11:00 0 : 2 MS
MS
Dunaharaszti
AFC Bournemouth
12:00 2 : 3 MS
MS
Nottingham Forest FC
GKS Katowice
12:00 3 : 1 MS
MS
Unia Turza Slaska
Chester FC
13:00 4 : 1 MS
MS
Lancaster City
Crewe Alexandra
13:00
RCD Mallorca
HEBC Hamburg
13:00
FC Teutonia Ottensen 1905
Magdeburg
13:30
FSV 63 Luckenwalde
Eintracht Braunschweig
14:00
Energie Cottbus
Rayong FC
14:00 2 : 1 MS
MS
Police Tero FC
Lierse Kempenzonen
14:30
Union Saint-Gilloise
Kennington FC
15:00
Ashford United
SSV Jeddeloh II
15:00 2 : 1 MS
MS
Oldenburg
FC Rot-Weiss Erfurt
15:00
TSV Havelse
SV Todesfelde
16:00 2 : 1 MS
MS
SC Victoria Hamburg 1895
Bg Pathum United FC
16:15 4 : 0 MS
MS
Borussia Dortmund
TSG Schnaitheim
16:30
1. FC Heidenheim
Benfica Lisbon
16:30 3 : 1 MS
MS
Almeria
Isle of Man
17:00
Radcliffe FC
Hamburger SV
17:00 0 : 2 84'
84'
Cardiff City
FK Javor Ivanjica
18:00 1 : 0 41'
41'
FK Macva Sabac
FC Ajka
18:00 1 : 0 DA
DA
Tatabanja
NK Slaven Belupo
18:00 0 : 0 37'
37'
Al-Fayha FC
Bicskei Tc
18:30 1 : 0 17'
17'
Bvsc-Zuglo
Benfica Lisbon
18:30
Villarreal
CD Eldense
19:00
Sunderland
Frosinone Calcio
19:00
Volos NPS
Marsilya
19:00
Nimes Olympique
KF Flamurtari
19:00
KF Vushtrria
NWSL x Liga MX Summer Cup, Women
00:00 0 : 0 P: 4 - 5
MS
02:30 1 : 1 P: 5 - 4
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
05:00 3 : 1 MS
MS
05:00 2 : 1 MS
MS
23:30
Rusya - 1. Liga
12:30 0 : 1 MS
MS
18:00 0 : 1 45'
45'
19:00
19:30
Rusya - 2. Liga, Division A
15:00
17:00
17:00
17:00
18:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
11:00 1 : 0 MS
MS
15:00 1 : 0 MS
MS
16:00 1 : 1 MS
MS
17:00
17:00
17:00
ABD - ABD MLS
02:30 2 : 1 MS
MS
02:30 2 : 1 MS
MS
02:30 0 : 1 MS
MS
02:30 1 : 1 MS
MS
02:30 3 : 1 MS
MS
02:30 1 : 1 MS
MS
02:30 3 : 0 MS
MS
03:30 2 : 2 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
03:30 2 : 0 MS
MS
04:30 3 : 2 MS
MS
05:30 3 : 4 MS
MS
05:30 0 : 3 MS
MS
05:45 3 : 2 MS
MS
ABD - ABD NPSL
02:00 2 : 3 MS
MS
02:00 5 : 0 MS
MS
03:30 3 : 4 MS
MS
04:30 4 : 1 MS
MS
ABD - NISA
00:30 0 : 4 MS
MS
05:00 2 : 2 MS
MS
05:30 3 : 2 MS
MS
ABD - USL Şampiyonası
02:00 0 : 2 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
03:30 1 : 0 MS
MS
04:00 1 : 1 MS
MS
05:00 2 : 0 MS
MS
23:00
ABD - USL W Ligi
01:00 3 : 2 MS
MS
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
15:00
ER
15:00 1 : 0 MS
MS
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
18:00
Arjantin - Primera B
00:10 1 : 2 MS
MS
21:00
21:00
21:05
Arjantin - Primera C
21:00
21:00
21:00
Arjantin - Primera Nacional
02:10 3 : 0 MS
MS
03:05 0 : 0 MS
MS
18:10 0 : 0 35'
35'
21:00
21:30
21:30
22:00
23:00
23:30
Arjantin - Profesyonel Lig
01:30 1 : 1 MS
MS
21:00
23:15
23:15
Arjantin - Torneo Federal A
00:00 2 : 1 MS
MS
17:00
20:15
21:00
21:00
21:00
21:00
21:30
21:30
21:30
21:30
22:00
22:00
22:00
22:00
23:00
Avustralya - Capital NPL 1
06:15 0 : 3 MS
MS
08:00 1 : 0 MS
MS
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30 1 : 2 MS
MS
07:30
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
09:00 4 : 0 MS
MS
Avustralya - NPL,Victoria
08:00 1 : 0 MS
MS
Avustralya - NSW NPL 1
08:00 1 : 0 MS
MS
08:00 1 : 1 MS
MS
08:00 2 : 0 MS
MS
10:00 2 : 1 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL
09:15 1 : 3 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
07:00 1 : 1 MS
MS
10:00
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:45 4 : 1 MS
MS
10:00 0 : 0 MS
MS
10:00 1 : 4 MS
MS
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00 4 : 1 MS
MS
09:00 1 : 2 MS
MS
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
15:00
15:30
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30 5 : 2 MS
MS
03:00 0 : 1 MS
MS
22:00
Brezilya - Baiano, Serie B
00:00 1 : 0 MS
MS
21:00
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
03:00 5 : 0 MS
MS
Brezilya - Brasileiro Serie D
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
Brezilya - Brasilero Seri B
00:00 1 : 0 MS
MS
22:00
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30 1 : 0 MS
MS
03:00 2 : 0 MS
MS
17:00 1 : 0 83'
83'
22:00
22:00
Brezilya - Brezilya Serie C
01:30 1 : 1 MS
MS
01:30
ER
22:30
Brezilya - Carioca, Serie A2
17:00
Brezilya - Catarinense, Serie B
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
21:30
Brezilya - Kupa Paulista
16:30 2 : 3 MS
MS
Brezilya - Mineiro, Modulo II
00:00 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Pernambucano, Serie A2
21:00
21:00
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
Brezilya - U20 Cearense
15:30
Brezilya - U20 Paulista
16:00 0 : 3 MS
MS
21:00
Bulgaristan - B PFG
18:30
Bulgaristan - Parva Liga
19:00
21:15
Çekya - 1st Division
15:30 1 : 3 MS
MS
18:00 0 : 0 45'
45'
21:00
Çekya - FNL
11:30 2 : 2 MS
MS
18:00 1 : 1 45'
45'
Çin - Çin 1. Ligi
14:30 2 : 1 MS
MS
14:30 1 : 1 MS
MS
14:30 2 : 0 MS
MS
Çin - Çin 2. Lig
11:00 0 : 0 MS
MS
11:00 4 : 1 MS
MS
11:00 1 : 2 MS
MS
11:00 2 : 1 MS
MS
12:00 3 : 0 MS
MS
Çin - Çin Süper Ligi
13:00 3 : 3 MS
MS
14:00 0 : 2 MS
MS
14:35 2 : 1 MS
MS
14:35 2 : 1 MS
MS
14:35 2 : 0 MS
MS
14:35 5 : 0 MS
MS
Danimarka - 1.Lig
16:00 1 : 3 MS
MS
17:00 1 : 2 83'
83'
Danimarka - Süperlig
15:00 1 : 0 MS
MS
17:00 1 : 2 83'
83'
19:00
Ekvador - Ekvador Kupası
03:00 1 : 1 P: 1 - 3
MS
Estonya - Esiliiga B
12:30 1 : 1 MS
MS
Estonya - Premium Liiga
17:00 0 : 0 89'
89'
19:00
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
15:00
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:00
18:30
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
13:00 0 : 4 MS
MS
Finlandiya - Veikkausliiga
15:00 0 : 4 MS
MS
17:00 2 : 2 81'
81'
18:30 0 : 0 16'
16'
Galler - Lig Kupası
16:30 1 : 1 P: 5 - 3
MS
16:30 3 : 2 MS
MS
Gürcistan - Kupa
16:00
16:00
16:00
18:00
18:00
19:00
19:00
İrlanda - FAI Ford Kupası
14:00
16:00
17:00
17:00
20:00
20:00
İsveç - Allsvenskan
15:00 1 : 0 MS
MS
17:30 1 : 0 53'
53'
17:30 3 : 1 60'
60'
İsveç - Superettan
14:00 2 : 1 MS
MS
14:00 1 : 2 MS
MS
16:00 1 : 0 MS
MS
İsviçre - Challange Ligi
15:15 0 : 0 MS
MS
İsviçre - Süper Lig
15:15 1 : 2 MS
MS
17:30 3 : 1 56'
56'
17:30 0 : 2 59'
59'
İzlanda - 2. deild
15:00
17:00
17:00
17:00
17:00
İzlanda - 3. deild
15:00 0 : 3 MS
MS
17:00
17:00
17:00
19:00
İzlanda - Besta deild
22:15
22:15
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
19:00
Japonya - J.Lig 3
12:00 0 : 1 MS
MS
12:00 0 : 0 MS
MS
12:00 1 : 4 MS
MS
Japonya - J.Ligi
13:00 1 : 4 MS
MS
Kanada - Kanada Futbol Ligi
21:00
23:00
Kanada - Kanada Premier Lig
01:00 1 : 1 MS
MS
21:00
Kolombiya - Primera A, Kapanış
00:00 0 : 1 MS
MS
02:30 1 : 0 MS
MS
23:30
Kolombiya - Primera B
23:00
23:00
23:30
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
11:00 2 : 1 MS
MS
11:00 2 : 1 MS
MS
13:00 0 : 2 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:00 1 : 4 MS
MS
13:00 0 : 1 MS
MS
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 1 : 2 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00 0 : 1 MS
MS
13:00 2 : 0 MS
MS
13:00 3 : 4 MS
MS
Kosta Rika - Premier Lig, Açılış
02:00 4 : 0 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
05:00 0 : 0 MS
MS
Letonya - 1st Ligas
13:00
15:00 1 : 4 MS
MS
19:00
Letonya - Virsliga
14:00 0 : 0 MS
MS
16:00 2 : 0 MS
MS
Litvanya - A Lyga
18:25 1 : 0 20'
20'
Malezya - Liga A1
11:45 4 : 0 MS
MS
11:45 2 : 1 MS
MS
Meksika - Liga MX, Açılış
02:05 2 : 0 MS
MS
04:00 0 : 3 MS
MS
04:00 2 : 1 MS
MS
06:05 1 : 1 MS
MS
06:10 1 : 2 MS
MS
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış
04:00 1 : 5 MS
MS
Meksika - U23 Liga MX
18:00
18:00
Mısır - Premier Lig
17:30 1 : 1 52'
52'
21:00
21:00
Myanmar - Ulusal Lig
12:00 0 : 1 MS
MS
12:00 1 : 1 MS
MS
12:30 2 : 4 MS
MS
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00 1 : 5 MS
MS
15:30 2 : 1 MS
MS
16:00 2 : 0 MS
MS
16:00 4 : 2 MS
MS
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00 1 : 1 MS
MS
Norveç - 3. Küme Grup 5
17:00
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:30
16:00
16:30
17:00
18:00
Norveç - Eliteserien
15:30 0 : 1 MS
MS
18:00 0 : 0 DA
DA
18:00 0 : 0 DA
DA
18:00
ER
20:15
Panama - Liga Panamena de Futbol, Kapanış
02:00 3 : 2 MS
MS
04:15 0 : 2 MS
MS
Paraguay - 2.Lig
17:00
17:00
Paraguay - Division de Honor, Kapanış
01:30 1 : 1 MS
MS
23:00
Peru - Liga 1
03:00 2 : 0 MS
MS
21:00
23:00
23:15
Peru - Liga Femenina
18:45
21:00
23:00
Peru - Segunda Division
21:15
21:15
Polonya - Ekstraklasa
15:45 1 : 1 MS
MS
18:30 0 : 0 15'
15'
21:15
Polonya - I Liga
18:00
19:00
20:35
Polonya - I Ligi
13:00 1 : 1 MS
MS
15:30 2 : 2 MS
MS
15:30
ER
Romanya - Superliga
19:00
22:00
Şili - Premier Lig
00:30 2 : 0 MS
MS
03:00 2 : 1 MS
MS
19:30
22:00
Şili - Primera B
19:30
22:00
Şili - Primera Division, Women
18:00
19:00
19:00
22:00
Şili - Segunda Division
00:30 4 : 2 MS
MS
19:00
22:00
22:00
Sırbistan - Superliga
18:30 0 : 0 16'
16'
20:30
20:30
Slovenya - PrvaLiga
18:30 1 : 0 14'
14'
21:15
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Avrupa Şampiyonası
21:00
21:00
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası
14:00 0 : 2 MS
MS
14:00 0 : 2 MS
MS
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONCACAF Şampiyonası
02:06 0 : 1 MS
MS
05:06 2 : 2 MS
MS
Uruguay - 2.Lig
02:30 5 : 0 MS
MS
16:00
21:00
Uruguay - Premier Lig
16:00 0 : 1 MS
MS
18:30 0 : 0 17'
17'
22:00
Venezuela - Copa Venezuela
00:00 0 : 1 MS
MS
Venezuela - Premier Lig
23:00
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30 5 : 1 MS
MS
04:30 2 : 0 MS
MS
05:00 2 : 1 MS
MS
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
16:00 2 : 0 MS
MS
16:00
16:00 0 : 1 MS
MS

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL