Güncel

ENGELSİZ TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

Ayvalık Belediyesi, geçtiğimiz günlerde, Çamlık Paşa Limanı Restaurant ve yüzde yüz engelsiz tesislerinde özel konuklarını ağırladı. Konuklar özel olunca, ilgi de büyük oldu, onlar da gönüllerince eğlendi, şarkılar söylendi, yemekler..

ENGELSİZ TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

Ayvalık Belediyesi, geçtiğimiz günlerde, Çamlık Paşa Limanı Restaurant ve yüzde yüz engelsiz tesislerinde özel konuklarını ağırladı. Konuklar özel olunca, ilgi de büyük oldu, onlar da gönüllerince eğlendi, şarkılar söylendi, yemekler yendi, en güzel mezelerin tadına bakıldı. Canı isteyen, engelsiz plajda denize girdi, serinledi, deniz şakalarıyla koca bir günün keyfi çıkarıldı ve bir başka günde tekrar buluşmak ve konuk olmak dileğiyle sözler verildi.

Ortopedik Engelliler Derneği üyeleri, Ayvalık Belediyesi Paşa Limanı Sosyal Tesisleri’nde Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce düzenlenen organizasyonda engelsiz plaj, engelsiz tesis ayrıcalığıyla gönüllerince eğlendi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in organizasyon için engelli vatandaşlara söz verdiği bu özel gün, tam da hayallerindeki gibi gerçekleşti. 40 engelli vatandaşımızın ağırlandığı bu özel günde, tesisin restoran kısmında birbirinden nefis yemekler yendi.

Kafeteryada içecekler yudumlandı, kumsalda denizin ve güneşin tadı doyasıya çıkarıldı. Ayvalık Belediyesi Başkan Yardımcı Ersan Bahar’ın ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bülent Ertuğrul’un da eşlik ettiği program neşe içinde geçti. Program sonunda Başkan Yardımcısı Bahar, organizasyona katılan engelli vatandaşlarımıza ve emeği geçenlere bir kozmetik mağazasından hediye çeki takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL