Yerel Siyaset

Buca Belediyesinin Elektrikleri Kesildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser; “Şu anda ilçemizin en önemli hizmet kurumlarının elektriği kesik. TEDAŞ’ı da aradım. Biz ödeyelim dedim. Bize tek tek kesik olan birimlerin..

Buca Belediyesinin Elektrikleri Kesildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser; “Şu anda ilçemizin en önemli hizmet kurumlarının elektriği kesik. TEDAŞ’ı da aradım.

Biz ödeyelim dedim. Bize tek tek kesik olan birimlerin adreslerini verdiler.

Biz daha önce söyledik, yardım edelim istedik fakat Belediyemizi borç yükü altında ezdirdiler. Bu kötü yönetimdir. Bu CHP’nin başarısız belediyeciliğinin en net örneğidir.” Dedi

MHP Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser’in geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiği İzmir’in En Eski Yerleşim Yerlerinden Olan Buca Belediyesi’nin Borç Batağında Olmasından dolayı hizmet araçları başta olmak üzere, belediyeye Ait Araçlara YAKIT temin edemediği için Çöp Kamyonları ve Tüm Birimlerdeki Araçların göreve tam kapasite ile çıkamaması ve Belediye Hizmetlerinin aksamasının ardından bugün de Buca Belediyesi  bünyesinde bulunan Anaokulu ve Kreşler başta olmak zere, buca Arena Stadyumu ve Işılay Saygın Gençlik Merkezinin Elektrikleri yaklaşık 15 Ay’dır.

Ödenmeyen borçları yüzünden TEDAŞ tarafından kesilmiş.

Seçime Günler Kala CHP’li Belediye Bataklığa Saplanıyor.” diyen MHP Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser, “ Biz gerekirse borçları öderiz.

Bu kötü yönetimin zarırını insanlarımız yani Bucalılar çekmememli “dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL