İzmir Yerel Siyaset

AK Parti Bornova’dan Hamza Dağ ile Pınarbaşı çıkartması

AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile Pınarbaşı’nda bir dizi program gerçekleştirdi. Cuma günü sabah saatlerinde, İlçe Yönetim Kurulu toplantısı ile..

AK Parti Bornova’dan Hamza Dağ ile Pınarbaşı çıkartması

AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile Pınarbaşı’nda bir dizi program gerçekleştirdi. Cuma günü sabah saatlerinde, İlçe Yönetim Kurulu toplantısı ile başlayan program; esnaf, STK, muhtar ve vatandaş ziyaretleri ile tamamlandı.

Günün ilk STK ziyareti, İzmir Toplantı ve Düğün Salonu İşletmecileri Derneği’ne olurken, Dernek Başkanı Murat Dokak ile görüşülerek dernek faaliyetleri hakkında bilgi alındı; işletmecilerin istek, talep ve önerileri dinlendi. Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Bornova teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile  birlikte, Pınarbaşı çarşıda, dükkan ve işletmeleri gezdi. İzmir Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni de ziyaret ederek Başkan Mustafa Kanöz’de kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi alan ve gündeme dair istişarelerde bulunan Hamza Dağ ve Veysel Güldoğan, daha sonra Gürpınar Mahallesi Muhtarlık binasında muhtar Hasan Osman Bağcı’yı ziyaret ederek mahallenin genel sorunları hakkında bilgi aldı. İlçe Başkanı Güldoğan’ın Bornova’nın 45 mahallesinin muhtarlarına özel olarak hazırlattığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, isme imzalı portresini, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Gürpınar Mahallesi Muhtarı Hasan Osman Bağcı ve Kemalpaşa Mahallesi Muhtarı Koray Doğru’ya takdim etti.

 Bornovalı hemşehrilerimizle sürekli iç içe olmaya özen gösteriyoruz

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, program sonrasında yaptığı açıklamada halkla iç içe olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Güldoğan: “Bugün Pınarbaşı’ndaydık. Burada bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Buradaki esnaflarımızı gezdik, STK’larımızı ve muhtarlarımızı ziyaret ettik, sorun ve taleplerine kulak verdik, sokakta hemşehrilerimizle buluştuk. Çünkü bu bizler için büyük önem ifade ediyor. Üstelik bugün programımıza Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Sn. Hamza Dağ da teşrif etti, bizlere eşlik etti.  Kendisine de Bornovamıza ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz. Bornovamızın her mahallesinde her sokağına girmeye, Bornovalı hemşehrilerimizle sürekli iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Daha yapacak çok işimiz var; girecek çok gönül, sıkacak çok elimiz var. İnşallah durmadan yorulmadan, var gücümüzle bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sağolsunlar, halkımızdan da büyük bir teveccüh var. Bizlerle aynı görüşü paylaşmayan hemşehrilerimizden bile bu çalışmamız neticesinde güzel tepkiler alabiliyoruz. Çünkü çözüm odaklıyız, dinliyor ve elimizden gelen tüm konularda taleplere cevap veriyoruz. Daha çok ve sıklıkla yerel yönetimin eksikleri hakkında şikayetler alıyoruz, bunları da hem medyada hem de belediye meclisinde dile getiriyoruz. Yani kısacası sorun ne olursa olsun, çözmek için tüm gayretimizi gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Bu şekilde çalışarak hem yerelde hem de genelde Bornovamızın teveccühünü kazanacağımıza inancımız tamdır.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL