Köşe Yazarları

Milletvekili adaylarına güvenlik soruşturması gelmeli!

Kendileri Milletvekili yakınları terörist! Hiçbir demokrasi, hiçbir cumhuriyet kendine bu denli hakaret ettirmez, ihanete açık kapı bırakmaz! Sorsanız Türkiye Faşist Devlet! Yazıklar olsun. Bu kadar hürriyet başka hangi ülkede var?..

Milletvekili adaylarına güvenlik soruşturması gelmeli!

Kendileri Milletvekili yakınları terörist!

Hiçbir demokrasi, hiçbir cumhuriyet kendine bu denli hakaret ettirmez, ihanete açık kapı bırakmaz!

Sorsanız Türkiye Faşist Devlet!

Yazıklar olsun. Bu kadar hürriyet başka hangi ülkede var?

Türkiye haricinde kendisini yıkmak isteyenleri besleyen başka bir devlet bulamazsınız dünya denilen şu zeminde!

Hangi devlet bu kadar rahat ve kontrolsüzdür bir söyleyin hele?… Nerede görülmüştür en yakınları, emmisi, bibisi, oğlu-kızı, sevgilisi daha bilmemnesi terörist olup da kendisinin milletvekili olduğu?

Devlette işe alacağın temizlik personeline bile “Güvenlik Soruşturması” yapıyorsun, fakat devletimizin kalpgâhına yani can merkezimiz TBMM’ne terörist yakınlarını dolduruyorsun!

Ondan sonra da yandım, bittim mahvoldum!

Olmuyor efendiler olmuyor!Korumamız kollamamız gereken en önemli yer TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’dir!

Mukaddestir… Atalarımızın bu kutsalmekânı ne denli zorlu şartlarda kurduğunudevlet güneşimizin ancak onun etrafında doğduğunu unuttuk mu yoksa?

Nedir bu böyle?

Hainlerin bir bölümü uçaklarıyla bombalıyor, diğeri içerden beslenip, semirip evlatlarımızın canına kast ediyor.

Artık yeter!

Terörle, teröristle; hainle, işbirlikçilerle; müstevlilerleajanlarla; FETÖ ile PKK ile DHKPC, Hizbuşeytanile… Daha terörist olarak hangisi tanımlandıysa; iltisakı, selamı, kelamı, cilası aklayıcısı, paklayıcısı kim varsa derhal adalete teslim edilmeli, devletle, belediye ile ve üniversitelerle ilgileri el an kesilmelidir!

Hainleri içerde besliyoruz… Atalarımız “hain içerde olunca kapı kilit tutmaz”buyurmuş ya biz Yörüklerin daha acı Atasözleri var ama hadi yazmayacağım!

Bu konu önemli efendiler! Çocuklarınız için önemli. Onların geleceği için önemli… Bu konuya herkes gereken önemi göstermeli!

Hani ara sıra babalanıyoruz ya, “Maaşını ben veriyorum” diye işte gerçek babalanma yeri burası biz veriyoruz TBMM’deki bu hainlerin maaşınıbiiiiz!

Yıllardır verdik veriyoruz. Kutlu mekanlarımızda FETÖ’cü ve PKK’lı besledik, besliyoruz!

Artık yeter!

Bir daha söylüyor, sayın milletvekillerimizden rica ediyorum. Getirin TBMM’ye kanunu çıkarın.

En basit devlet memuruna yapılan “Güvenlik Soruşturması” Milletvekili Adaylarına da yapılmalı! İltisakı, bağlantısı, akrabası, sevgilisi, davulcusu, tokmakçısı, amcası, abisi, teyzesi, oğlu-kızı, daha bilmem ne belası terörist olanlar varsa vekil olamaz, olmamalı!

Devlette işe aldığımız temizlik emekçisi için yaptığımız “GÜVENLİK SORUŞTURMASI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN DE YAPILMALI. UYGUN OLMAYANLAR MİLLETVEKİLİ OLMAMALI, DOKUNULMAZLIK ZIRHINA BÜRÜNMEMELİ!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL