Yerel Siyaset

Sefa Şahin’den depremzedelere ‘kredi’ açıklaması

Depremzedelerin kredi konusunda taleplerinin yerine getirildiğinin açıklaması üzerine AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, ‘’Depremzedelerin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz’’ dedi. İZDEDA Başkanı Haydar Özkan’ın, AK Parti..

Sefa Şahin’den depremzedelere ‘kredi’ açıklaması

Depremzedelerin kredi konusunda taleplerinin yerine getirildiğinin açıklaması üzerine AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, ‘’Depremzedelerin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz’’ dedi.

İZDEDA Başkanı Haydar Özkan’ın, AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile görüşmesi sonrası, kredi konusunda taleplerinin yerine getirildiğini açıklaması sonrası AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, ‘’Depreminin hemen sonrasında Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimiz, hemşehrilerimizin yanında olmuştur, olmaya da devam ediyor.

Son Başbakanımız ve Genel Başkanvekilimiz Sn. Binali Yıldırım ile depremzedelerimizin toplantısı sonrası, depremzedelere, kredi konusunda istekleri de yerine getirilmiştir.’’ ifadelerini kullandı

 

İzmir Depremzedeleri Derneği (İZDEDA) Başkanı Haydar Özkan’ın Ankara’da, Genel Merkez’de yaptığı temaslar sonucu, kredi taleplerinin çözümü sonrası Çevre, Şehir ve Kültür’den sorumlu AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. AK Partili Şahin, şu ifadelere yer verdi; ‘’İzmir depreminin hemen sonrasında Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimiz, hemşehrilerimizin yanında olmuştur, olmaya da devam ediyor.

Enkaz altında kalan vatandaşlarımızın kurtarılmasından, konutların yenilenmesine kadar depremzedelerimize sahip çıkıldı.

Son Başbakanımız ve Genel Başkanvekilimiz Sn. Binali Yıldırım ile depremzedelerimizin toplantısı sonrası, depremzedelere, kredi konusunda istekleri de yerine getirilmiştir.

TOKİ’mizin yerinde dönüştürdüğü ve rezerv alanda yaptığı konutlarla, depremzedelerimiz evlerine de kavuşuyor. Depremin ardından Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ, İl Başkanımız Sn. Kerem Ali Sürekli ve Milletvekillerimiz ile her gün her an depremzedelerimizin yanında olduk, taleplerini yerine getirdik.

‘İnsani yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 20 yılda yaptığımız çalışmaları aralıksız devam ettireceğiz.’’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL