Bayraklı Yerel Siyaset

Sandal “Omuz omuza sahada olacağız”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye meclis üyeleri ve partililer ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin’i ziyaret etti. Yeni seçilen yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Sandal..

Sandal “Omuz omuza sahada olacağız”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye meclis üyeleri ve partililer ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin’i ziyaret etti. Yeni seçilen yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Sandal “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. El ele, omuz omuza partimizi iktidara taşıyacağız” dedi. İlçe Başkanı Didem Gültekin de “Yeni bir örgütlenme anlayışı ile yola çıkacağız ve önce yerelde bütünlüğü sağlayacağız, sonra genelde iktidara ulaşacağız” dedi.

 

YENİ YÖNETİMİ ZİYARET ETTİLER

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve belediye meclis üyeleri, göreve yeni seçilen CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Sandal, el ele vererek CHP’yi genelde de iktidara taşıyacaklarını söyledi.

 

HEDEF GENELDE İKTİDAR

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı siyasetinde yepyeni ve tertemiz bir sayfa açıyoruz. Kimsenin kimseyle kavga etmediği, sadece başarıya ve iktidara odaklandığı bir sayfa. Dargınlıkların, kırgınlıkların sona erdiği bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Vatandaşımızla, esnafımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla daha fazla bir arada olacağız. Gençlerimizle, kadınlarımızla, tüm örgütümüzle sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Yeni seçilen yönetimimiz Bayraklı’da nasıl siyaset yapıldığını sadece iş yaparak gösterecek. Biz de her zaman olduğu gibi örgütümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. Geleceğe çok güzel bir Bayraklı mirası bırakmak istiyoruz ve bunu da birlikte başaracağız” diye konuştu.

 

OMUZ OMUZA ALANDA OLACAĞIZ

Konuşmasında birlik ve dayanışma vurgusu yapan CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Bize destek olan delegelerimize, örgütümüze teşekkür ederim. Biz başladığımız yerdeyiz. Büyük bir aileyiz. Belediyemizle, örgütümüzle, mahalle temsilcilerimizle, delegelerimizle bir bütünüz. Bundan sonra hepimiz daha fazla gayret göstererek ortaya örnek bir çalışma koyacağız.  Amacımız aynı: Partimizi iktidara taşımak. Bu doğrultuda her mahallede, sokakta, alanda birbirimize omuz vereceğiz. Hep birlikte partimizi iktidara taşıyacağız” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL