Bayraklı İzmir Yerel Siyaset

MHP İzmir’den Bayraklı Çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Teşkilatından Bayraklı çıkarması. İl Başkanı Veysel Şahin “Bugün burada olan kalabalık anket firmalarına, taraflı yorumculara ve Türk Milletini yanlış yönlendirmeyi meslek haline getirmiş bahtsızlara..

MHP İzmir’den Bayraklı Çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Teşkilatından Bayraklı çıkarması.

İl Başkanı Veysel Şahin “Bugün burada olan kalabalık anket firmalarına, taraflı yorumculara ve Türk Milletini yanlış yönlendirmeyi meslek haline getirmiş bahtsızlara verdiğimiz en güzel cevaptır.

Bir kez daha gördük ki Bayraklı İlçemiz ve Cengizhan Mahallemiz 2023 Lider Ülke Türkiye sevdasıyla harekete geçmiştir.” Dedi.

MHP İzmir İl Teşkilatı tam kadro Bayraklı Cengizhan Mahallesine çıkarma yaptı.

Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İl Başkanı Veysel Şahin, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Bayraklı İlçe Başkanı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı coşkulu toplantıya çok sayıda semt sakini katıldı.

Miting havasında geçen toplantıda konuşan Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Osmanağaoğlu, “2023 Seçimleri Türkiye’nin Lider ülke olma yolunda geçmesi gereken en önemli önemli kavşaktır.

Türkiye bu kavşağı birlik ve beraberlikle geçecektir. İzmir ve İzmir’deki Türk Milliyetçileri yüksek bir şuur ve sorumlulukla bu seçimlerde üzerine düşeni hakkıyla yapacaktır.

Bugün burada olan hemşehrilerimiz ve dava arkadaşlarımız da bu görev bilincini ispat etmiştir” açıklamasını yaptı.

Liderimizin Hedefi Hedefimizdir

Konuşmasına partisinin TBMM çalışmaları hakkında bilgi vererek devam eden Tamer Osman Ağaoğlu, “TBMM’de ister komisyonlarda isterse de genel kurulda önce ülkem ve milletim, sonra partim ve kendim diyen Liderimizin talimatlarıyla ve ülkücü şuurla hareket ediyoruz.
Liderimizin hedefleri hedeflerimizdir. Büyüyüp gelişmek isteyen bir milletin, güçlenmek isteyen bir devletin sorumluluklarını omuzlarında taşıyan MHP’liler olarak her alanda sizlerin mührünü vuruyoruz.

Bugün yer altı zenginliklerime ulaşıyor, doğalgaz ve petrol çıkarıyorsak bu sizin iradenizdir.

Atatürk’ün istikbal göklerdedir diye yol gösterdiği semalarımızda Kızılelma uçaklarımız, İHA, SİHA’larımız ve Bayraktarlarımız düşmana korku, dosta güven veriyorsa bu sizin verdiğiniz güçle yapılmaktadır.

Mavi Vatan denizlerimizde artık Uçak gemilerimiz, denizaltılarımız ve kendimize ait gemilerimiz yüzüyorsa bunlar sizin eserinizdir.” İfadelerini kullandı.

Şahin, Teşkilatlarımız Güç Merkezimizdir

Bayraklı Cengizhan Mahallesinde tertip edilen organizasyonun son derece önemli olduğunu vurgulayarak konuşan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Teşkilatlarımız bizim güç merkezimiz, hareket ve harekât merkezlerimizdir.

Teşkilatlarımız gönülleri dualarla buluşanların, milli ülkü ve hedeflere ulaşmayı gaye edinen Türk Milliyetçilerinin yuvasıdır. Milliyetçi Hareket Partisi bir teşkilat partisidir.

Bugün burada büyük bir teşkilat gücü sergilenmiş, büyük bir kalabalık coşku ve heyecanla çalışmamıza ortak olmuştur. Bu birliktelik anket firmalarına, taraflı yorumculara ve Türk Milletini yanlış yönlendirmeyi meslek haline getirmiş bahtsızlara verdiğimiz en güzel cevaptır.

Bir kez daha gördük ki Bayraklı İlçemiz ve Cengizhan Mahallemiz 2023 Lider Ülke Türkiye sevdasıyla harekete geçmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL