Siyaset

MHP heyeti sel felaketinin yaşandığı bölgeye gidiyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, bugün Karadeniz bölgesini etkisi altına alan yoğun yağışların ardından yaşanan sel felaketi sonrası, MHP heyetinin Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatının ardından..

MHP heyeti sel felaketinin yaşandığı bölgeye gidiyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, bugün Karadeniz bölgesini etkisi altına alan yoğun yağışların ardından yaşanan sel felaketi sonrası, MHP heyetinin Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatının ardından bölgeye giderek incelemelerde bulunacağını duyurdu.

Twitter hesabından açıklama yapan Özdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarının ardından MHP heyetinin Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop ve Samsun’a gideceğini duyurdu.

Heyet içerisinde Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Yaşar Yıldırım, Düzce Milletvekili Sayın Ümit Yılmaz, MYK Üyeleri Sayın Murat Kotra, Sayın Davut Haskırış ve Sayın Yüksel Aydın yer alacak.

İşte MHP’li Özdemir’in açıklamaları;

‘’’Bugün (11 Ağustos 2021), Karadeniz bölgesini etkisi altına alan yoğun yağışlar sebebiyle Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop ve Samsun illerimizde sel felaketi yaşanmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nden bir heyet Yarın, sabah saatleriyle beraber selden etkilenen illerimizi ziyaret ederek bölgede incelemelerde bulunacak, vatandaşlarımızın yanında olarak, sıkıntılarını paylaşacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Yaşar Yıldırım, Düzce Milletvekili Sayın Ümit Yılmaz, MYK Üyeleri Sayın Murat Kotra, Sayın Davut Haskırış ve Sayın Yüksel Aydın yer alacaktır.

Bu vesileyle selden etkilenen illerimize geçmiş olsun temennilerimizi iletiyor, Cenabı Allah’tan milletimizi her türlü afetlerden esirgemesini niyaz ediyoruz.’’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL