Güncel

Meteoroloji 3 büyük kent için saat verdi! Salı alarmı!

Meteoroloji’den alınan son bilgilere göre yarın; yurdun batısı ve iç kesimlerle Karadeniz ile Akdeniz’de sağanak yağış beklendiği bildirildi. Başkent’te sabah 04.00’ten, İstanbul’da 13.00’ten, İzmir’de saat: 10.00’dan itibaren sağanak alarmı Meteoroloji..

Meteoroloji 3 büyük kent için saat verdi! Salı alarmı!

Meteoroloji’den alınan son bilgilere göre yarın; yurdun batısı ve iç kesimlerle Karadeniz ile Akdeniz’de sağanak yağış beklendiği bildirildi. Başkent’te sabah 04.00’ten, İstanbul’da 13.00’ten, İzmir’de saat: 10.00’dan itibaren sağanak alarmı Meteoroloji Hava Tahmin Haritası’na yansıdı.

Bir haftalık aranın ardından yurt genelinde yarın sağanak yağış beklendiği öğrenildi. Yağışların Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile İç Anadolu’nun doğusu dışındaki bölgelerde etkili olacağı uyarısında bulunuldu.

.png

 

Son tahminlere göre yarın 3 büyük kentimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu şöyle olacak:

BAŞKENT’TE SABAH SAATLERİNDE SAĞANAK

Ankara’da yarın sıcaklık en yüksek 11 derece olacak. Saat: 04.00’ten itibaren kentte sağanak yağış beklenirken, yağışın aralıklarla gece 24.00’e kadar sürmesinin beklendiği bildirildi.

İSTANBUL’DA ÖĞLEDEN SONRA BAŞLIYOR

Mega kentte, salı günü sıcaklık en yüksek 15 derece olarak tahmin ediliyor. Öğle saatlerinden (13.00) itibaren sağanak beklenirken yağışın aralıklarla gece yarısına kadar süreceği öğrenildi.

İZMİR’DE DE SAĞANAK VAR

İzmir’de ise yarın en yüksek hava sıcaklığı 17 derece. Kentte etkili olması beklenen sağanak yağış için Meteoroloji tarafından saat: 10.00’dan itibaren uyarıda bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL