Yerel Siyaset

Güldoğan, “Hizmet etmek için buradayız”

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, “Hizmet etmek için buradayız. 2024’te Bornova’yı AK belediyeciliğe kavuşturacağız” dedi. AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleri ile..

Güldoğan, “Hizmet etmek için buradayız”

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, “Hizmet etmek için buradayız. 2024’te Bornova’yı AK belediyeciliğe kavuşturacağız” dedi.

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleri ile Bornova Çarşı’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

ESNAF VE VATANDAŞA ZİYARET 

Bornova esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyen Güldoğan ve yönetim kurulu üyeleri; kapı kapı, sokak sokak Bornova’da yaşayan tüm vatandaşlarla el ele, gönül gönüle olacaklarının mesajını verdi.

2024’te yapılacak yerel seçimlerde  Bornova’yı AK Belediyeciliğe kavuşturmak gayesiyle sürekli sahada olacaklarını kaydetti.

BORNOVA’DA HER KAPIYI ÇALACAĞIZ 

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, “Bornova ilçemizde tüm teşkilatlarımızla birlikte hemen sahaya indik, birlik ve beraberlik içinde Bornova’da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Hizmet etmek için buradayız. Prensip olarak makam ve mevkiden güç alan değil, makama güç veren bir anlayışla çalışacağız. Mahalle yönetimlerimiz, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ve yönetim kurulumuzla bir bütün olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru hep birlikte yürüyeceğiz. Gayemiz 2024’te el ele ve gönül gönüle Bornova’mızda ve İzmir’de iktidar olmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL