Yerel Siyaset

EFEST BAŞLIYOR

Efes Selçuk 51. Kültür Sanat ve Yaşam festivali EFEST’E hazır. 6- 7- 8 Eylül tarihlerinde “Geçmişi Hisset, Geleceği Keşfet” sloganı ile düzenlenecek festival alışveriş, spor, müzik, performans, gastronomi, hobi atölyeleri,..

EFEST BAŞLIYOR

Efes Selçuk 51. Kültür Sanat ve Yaşam festivali EFEST’E hazır. 6- 7- 8 Eylül tarihlerinde “Geçmişi Hisset, Geleceği Keşfet” sloganı ile düzenlenecek festival alışveriş, spor, müzik, performans, gastronomi, hobi atölyeleri, çocuklar için eğitici etkinlikler, tiyatro- drama atölyeleri gibi etkinlikleri ilham veren kentin sokaklarına taşıyor.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in girişimleriyle markası tescillenen EFEST, 6 Eylül Pazartesi günü saat 18.00’de belediye hizmet binası önünden hareket edecek EFEST KORTEJİ ile başlayacak.

Festivalin ilk gününde gastronomi, alışveriş, doğa sporları ve çocuk etkinliklerinin yanı sıra Efes Kent Orkestrası saat 22,00’de Pazar yerinde bir konser verecek.   Ayrıca festival süresince El Sanatları Sokağı, Yerel Lezzetler Sokağı ve Üretici Pazarı Efes Selçuk sokaklarında açık olacak.

KURTULUŞ COŞKUSU EDİP AKBAYRAM İLE YAŞANACAK 

Her yaştan katılımcının kendine dair bir şeyler bulabileceği EFEST’İN ikinci günü de birbirinden önemli etkinlikler, konserler ve atölyelerle devam edecek. Efes Selçuk’un 99. Kurtuluş Yıldönümü olan 8 Eylül Salı gününde kurtuluş coşkusu Usta Sanatçı Edip Akbayram ile yaşanacak.

EFEST ile ilgili ayrıntılı bilgilere Efes Selçuk Belediyesi Sosyal Medya hesaplarından ulaşılabilecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL