Yerel Siyaset

CHP Torbalı’da danışma kurulu toplantısı gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetimi geçtiğimiz uzun süredir yapılamayan İlçe Danışma Kurullarının başlaması kararını vermişti. Bu kapsamda dün Torbalı’da İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleşti. CHP İl Yönetim Kurulu..

CHP Torbalı’da danışma kurulu toplantısı gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetimi geçtiğimiz uzun süredir yapılamayan İlçe Danışma Kurullarının başlaması kararını vermişti. Bu kapsamda dün Torbalı’da İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleşti. CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Özdemir’in divan başkanı olduğu toplantıya, CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 24, 25 ve 26. Dönem CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, CHP İl yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Torbalı Kent Konseyi Başkanı ve önceki dönem milletvekili Adayı Sefer İpekli ve çok sayıda partili katıldı. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen danışma kurulu toplantısında iktidar mesajları verildi.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Parti çalışmaları, gelecek planlamaları, önümüzdeki süreçte atılacak adımlar, üyelerin beklentileri ve ülkedeki genel durumun konuşulduğu kuruldan sonra açıklama yapan CHP Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, “CHP Torbalı İlçe Danışma kurulumuzu, milletvekillerimiz,  il başkan yardımcılarımız, geçmiş dönem  milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik eşlinde partimizi iktidara taşımak için daha nasıl verimli çalışabileceğimizi, olumlu öneriler eşliğinde konuştuk. Danışma kurulumuza katılan tüm  arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL