TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  Spor

  Bergama Belediyespor Kulübü Olağan Kongresi tamamlandı.

  Kulüp Başkanlığı’na Bilir Altay seçildi. Kongrede önceki dönem Kulüp Başkanlığı görevini yürüten Hasan Canoğlu’na plaket veren ve emekleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, başkanlığa yeni seçilen Bilir Altay..

  Bergama Belediyespor Kulübü Olağan Kongresi tamamlandı.

  Kulüp Başkanlığı’na Bilir Altay seçildi. Kongrede önceki dönem Kulüp Başkanlığı görevini yürüten Hasan Canoğlu’na plaket veren ve emekleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, başkanlığa yeni seçilen Bilir Altay ve yönetimine başarılar diledi.

  Kongre sonrası Bergama Belediyespor’da birçok emeği bulunan Bergamaspor aşığı Nural Üstün ile bir süre sohbet eden Başkan Koştu, Nural Üstün’ün yanında getirdiği fotoğraflarla kulübe emekleri olan gelmiş geçmiş herkesi yad etti.

  Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu

  BERGAMA BELEDİYESPOR BAŞKANI

  BİLİR ALTAY

  YÖNETİM KURULU

  Asil Üyeler

  Aşkın Uyar, Cüneyt Umutlu, Gürsel Öztaş, Hasan Kaya, Hüseyin Geyikli, İbrahim Koç, Mustafa Yazıcı, Onur Kayalıoğulları, Ömer Karakaya, Serdar Bahçıvan, Şerif Topal, Ziya Özdalkıran

  Yedek Üyeler

  Kemal Mercan, Mehmet Önal, H. Hüseyin Kazakoğlu, Ümit Posacı, Hüseyin Karasu, Mehmet Yazgan, Özkan Üçüncü, Serhat Türk, Süleyman Öner, İlker Özgüven, Cemil Ferah, Erol Kökçü

  DENETİM KURULU

  Asil Üyeler

  Alperen Şen, Harun Canoğlu, Şenol Çakı

  Yedek Üyeler

  İsmail Kalkın, Gönül Uçaker, Murat Topal

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL