Bayraklı

Bayraklı’da Makyaj Belediyeciliği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı Belediyesi Grup Başkan Vekili Muhammet Şahin, “İdeolojik saplantılarla faaliyet gösteren bir yerel yönetim Bayraklı’nın geleceğini planlayamaz. Yapsa yapsa şimdi olduğu gibi geleceğini karartır. İşte biz..

Bayraklı’da Makyaj Belediyeciliği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı Belediyesi Grup Başkan Vekili Muhammet Şahin, “İdeolojik saplantılarla faaliyet gösteren bir yerel yönetim Bayraklı’nın geleceğini planlayamaz. Yapsa yapsa şimdi olduğu gibi geleceğini karartır. İşte biz bunu engellemek için mücadele ediyoruz” dedi.

 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal’ın seçimlerden önce vaat ettiği hiçbir şeyi yapmadığını, yapılanların da küçük tadilatlar ve isim değişiklikleriyle makyajdan öteye geçmediğini söyleyen MHP’nin Bayraklı Belediyesi Meclis Üyesi Muhammet Şahin, “Hemşehrilerimize ve bize hiç kimse Bayraklı’da yeni bir şey yapıldığını söyleyemez ve gösteremez. Maalesef ilçemizde hiçbir şey yapılmıyor. Halkımızın hizmetine dayalı hiçbir yenilik göremezsiniz. Halen İlçemizin bir meydanı yok. Gönül isterdi ki hep birlikte ilçemize çok güzel eserler kazandıralım. Hemşehrilerimizin faydalanacağı yaşam alanları oluşturalım. Fakat maalesef siyasi ve ideolojik mesaj vermekten, fotoğraf çektirip algı yönetemeye çalışmaktan öteye gitmeyen bir belediyecilik anlayışıyla karşı karşıyayız” açıklamasını yaptı.

 

Körfezimiz İle ilgili Ne Önlem Alınıyor

Bayraklı’nın İzmir körfezinin merkezini oluşturduğunu, çok uzun bir kıyı şeridine sahip olduklarını da sözlerine ekleyen MHP’li Şahin, “Bayraklı olarak körfezin merkezi olmakla birlikte, körfeze dökülen derelerin de deltasını oluşturan bir ilçeyiz. İzmir’de derelerin bir türlü rehabilite edilememesi kirli ve atık suların körfezimize akması en çok bizim sahil şeridimizi etkiliyor. İnsanlarımız hem burada uzun vakitler geçiriyor hem de balık avlıyor. Kirliliğin bu kadar tehlikeli olduğu bu alanla ilgili Belediyemizin hiçbir uyarıda bulunmaması, Büyükşehir Belediyesini makul çalışmalara davet etmemesi tamamen vatandaş sağlığına kasıttır.” İfadelerini kullandı.

 

Depremzedelere Görmezden Geliniyor

Bazı depremzedelerin Uzundere’deki Büyükşehir konutlarında iskân edildiklerini şimdi ise sokağa atılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldıklarını da sözlerine ekleyen Bayraklı Belediyesi Meclis Üyesi Muhammet Şahin, “Bu mağduriyete gözlerini ve kulaklarını tıkayan Belediye Başkanı Sayın Serdal Sandal’a geçtiğimiz meclis oturumunda bir teklifte bulundum. Uzundere’deki konutları şuanda orada ikamet edilen depremzede kardeşlerimize uzun vadeli, sıfır faizli verilmesi için Büyükşehir Belediyesine başkanlık olarak teklif götürün. İnsanımızı mağdur etmeyelim, dedim. Bakalım sayın başkan bu mağduriyetin neresinde olacak. Mağdurların yanında mı yoksa karşısında mı?” dedi.

 

Makyaj Belediyeciliği

Son olarak Bayraklı Belediyesinin ideolojik saplantılarla yönetildiğini de sözlerine ekleyen Şahin, “bu bakış açısı ve yönetim anlayışı Bayraklı’nın geleceğini planlayamaz. Yapsa yapsa şimdi olduğu gibi geleceğini karartır. İşte biz bunu engellemek için mücadele ediyoruz. Makyajlarla, tadilatlarla ve göstermelik fotoğraf operasyonlarıyla Bayraklı yönetilemez.”

YORUMLAR (1)

  1. Fatih diyorki:

    Allah’ına kurban bir insan da bizi düşündü yolun açık olsun başkan Bayraklı da değişim istiyoruz ayağına taş değdirmesin Rabbim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL