İzmir Siyaset

Başkan Saygılı : Demek ki neymiş, kimse kimseyi engellemiyormuş

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesinin projeleri için onaylanan yurt dışı finansman ile ilgili İzmir’in yararına her işin önü açılıyormuş! Kimse..

Başkan Saygılı : Demek ki neymiş, kimse kimseyi engellemiyormuş

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesinin projeleri için onaylanan yurt dışı finansman ile ilgili İzmir’in yararına her işin önü açılıyormuş! Kimse kimseyi engellemiyormuş; kimse kimseyi cezalandırmıyormuş!” dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti,”

Demek ki neymiş!? İzmir’e hizmet söz konusuysa akan sular duruyormuş! İzmir’in yararına her işin önü açılıyormuş! Kimse kimseyi engellemiyormuş; kimse kimseyi cezalandırmıyormuş! Hükümetimiz; onay ve hizmet dağılımını en adil ve şeffaf biçimde yapmaya; İzmir’in ve yaşayanlarının yanında olmaya devam edecektir…

Elbette bizler de Büyükşehir Belediyesi’nin tüm bu projelerinin; Narlıdere Metrosu, Konak Tramvay hattı için araç alımı, Çiğli Tramvayı ve Buca Metrosu’nu İzmir’in hizmetine sunma süreçlerini yakından takip edeceğiz. Merkezi İdareye teşekkürlerine ilaveten parantez açtıkları çöp meselesine gelince… Bilimsel ve yasal olarak yetkileri dâhilinde ve kendi üstlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeleri halinde; hükümetimiz yine gereğini yapacaktır.

İzmir merak etmesin… Hükümetimiz; tüm kurum ve temsilcileriyle, hele ki millete hizmet söz konusuysa daima teyakkuzdadır!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL