Siyaset Yerel Siyaset

Atatürk’ten Kaçan HDP’ye Sığınan CHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçelinin talimatıyla bütün Türkiye’de başlatılan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” bu hafta sonu İzmir’in beş ilçesinde devam edecek. Çeşme,..

Atatürk’ten Kaçan HDP’ye Sığınan CHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçelinin talimatıyla bütün Türkiye’de başlatılan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” bu hafta sonu İzmir’in beş ilçesinde devam edecek. Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Karaburun ve Urla’da yapılacak olan toplantılara MHP İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu başkanlık edecek. Toplantıda konuşmacı olarak İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ve Ahmet Savaş Çolak da yer alacak.

 

Genel Başkan Bahçeli’nin 2023 Seçimleri öncesinde partinin seçim hazırlıklarının ön adımlarından olan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” bu hafta İzmir’in beş ilçesinde sürecek. Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Karaburun ve Urla’da gerçekleştirilecek olan toplantıların ana konusu CHP ve Millet İttifakı içinde yer alan partilerin Türkiye aleyhine attığı adımlar ve siyasi söylemleri olacak. Toplantıların bu haftaki oturumları ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Veysel Şahin, “Bu haftaki oturumlarla Genel Başkanımızın İzmir’den başlatılmasını teveccüh buyurduğu toplantılarımızı tamamlıyoruz. Yine birbirinden kıymetli ve meselelerimiz hakkında bilgi sahibi yöneticilerimizi ağırlayacağız. Teşkilat mensuplarımızın ve hemşehrilerimizin meselelerimizin gerçek yüzünü görmesi bakımından son derece önemli olan bu toplantılar gerçekten çok verimli oluyor” dedi.

İzmir CHP’nin Gerçek Yüzünü Görecek

“CHP’nin gerçek yüzünü gösteriyoruz” diyerek sözlerini sürdüren MHP İzmir İl Başkanı Şahin, “Cumhuriyet tarihimizde CHP’nin ABD ile ve Bölücü örgütlerle bu kadar yakınlaştığı hiç görülmemiştir. O sebeple 2023 seçimleri son derece önemlidir. CHP’nin ve Kemal Kılıcdaroğlu’nun bilhassa HDP ile olan ilişkilerini bütün İzmir’e anlatacağız. Atatürk’ün değerlerinden HDP’nin bölücülüğüne giden yolda CHP’yi ibretle izliyor ve şiddetle uyarıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çeşme ve Karaburun’da Kahvaltı

Cumartesi Günü Çeşme İlçesinde başlayacak olan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” aynı gün öğleden sonra Güzelbahçe’de akşam da Narlıdere’de tamamlanacak. Toplantılar Pazar günü ise Karaburun İlçe teşkilatının düzenlediği Kahvaltıyla başlayacak aynı gün öğleden sonra da Urla İlçe teşkilatının düzenlediği toplantıyla sona erecek.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL