Genel Güncel

Akşener’in 6’lı masaya çıkışına AK Parti’den ilk yorum

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in 6’lı Masa’yı dağıtmasının ardından AK Parti’den ilk açıklama geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6’lı Masa’da 5 partinin Kılıçdaroğlu’nun adaylığını istediklerini, partisinin ise buna karşı..

Akşener’in 6’lı masaya çıkışına AK Parti’den ilk yorum

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in 6’lı Masa’yı dağıtmasının ardından AK Parti’den ilk açıklama geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6’lı Masa’da 5 partinin Kılıçdaroğlu’nun adaylığını istediklerini, partisinin ise buna karşı çıktığını bildirdi.

Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çağrı yaparak, “Millet sizi göreve çağırıyor” dedi.

Akşener’in bu açıklamasının ardından AK Parti’den ilk yorum, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan geldi. Turan, “12 ayda, 12 toplantıda en yakın ortağını, kendi belediye başkanlarını ikna edememiş; milletimizi mi ikna edecek?!” dedi.

Turan, “En acınası da “selamıyla Anadolu’yu ayağa kaldıracağını” zanneden #AltılıMasa’daki küçük partilerin 2 mv için Kılıçdaroğlu’nun adaylığından başka vizyonlarının/söylemlerinin olamaması… Erdoğan’ın yanında baş üstünde olmayı bırakıp KK’nun gölgesi olmaları. Allah büyük.” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL