İzmir Siyaset

AK Partili Sürekli, Sosyal Medyadan CHP ye yüklendi

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i sosyal medya üzerinden eleştirdi. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, sosyal medya üzerinden yaptığı..

AK Partili Sürekli, Sosyal Medyadan CHP ye yüklendi
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i sosyal medya üzerinden eleştirdi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda bir çok konuyla ilgili CHP ye yüklendi

Sürekli, CHP İzmir’in çalışmalarına karşı yaptığı eleştirilerde şu ifadeleri kullandı:
“CHP, İzmir’de sokağa çıkmaya sayemizde başladı dersek yanlış olmaz! Çünkü, iyi ve kötü günde milletimizle olan biz; “İzmir çantada keklik, şatomuzda oturalım.” diyen onlardı! Şimdi ne hikmetse; metropole uğrayamıyor, kırsaldan verdikleri mesajlarla göz boyamaya çalışıyorlar!

CHP İzmir’in kimyasının bozulduğu açık! Şehri, başta pis koku olmak üzere; sorunlar silsilesiyle baş başa bırakıp Tire’de, Bergama’da gezmeleri; sorunları tüm bilimsel eleştiri ve önerilerimize rağmen 3 yıl inkâr edip kuru laf ve boş formüllerle kabul etmeleri de çözüm değil!

İzmir’le yüzleşemeyen, milletle topyekün kucaklaşamayan; akıbetini sadece taraflı araştırmalarla ölçen siyasetçinin öz gücü tartışılır!” AK Parti, anket yarıştırmaz; hizmet yarıştırır, önce halka kulak verir! Sorun varken de yokken de Sivil Toplum Güçleri ve ‘Millet’ledir!”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL