Siyaset

MHP’li Yalçın duyurdu! Önümüzdeki haftadan itibaren yeniden başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, daha önce 18 Şubat 2022 tarihinde İzmir Bayraklı’da başlatılan ve Ramazan ayı münasebetiyle ara verilen “Adım Adım..

MHP’li Yalçın duyurdu! Önümüzdeki haftadan itibaren yeniden başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, daha önce 18 Şubat 2022 tarihinde İzmir Bayraklı’da başlatılan ve Ramazan ayı münasebetiyle ara verilen “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu – Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının” 13 Mayıs 2022 tarihinde tekrar başlayacağını duyurdu.

3Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde; ”MHP’nin Şubat ayında başlattığı Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu – Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının ilk safhası, Ramazan ayının başlamasından hemen önce tamamlanmıştır.

CHP’nin son genel seçimlerde birinci çıktığı 132 ilçede gerçekleştirilen toplantı ve etkinlikler vesilesiyle hemen her kesimden vatandaşlarla bir araya gelinerek Türkiye gündemi değerlendirilmiş, halkın beklenti ve talepleri kayda geçirilmiştir. CHP tezgâhında üretilen 2023 model 6+1 siyasi kreasyonunun Okyanus ötesindeki tasarımcısının kripto niyet ve hesapları milletimizle paylaşılmıştır. Türkiye’yi bölmeye çalışan terör örgütü PKK’nın siyasi kanadının, kapkaranlık geçmişiyle bu imitasyon siyasi kreasyona renk verdiği anlatılmıştır.

CHP ve hempaları; ümit bağladıkları HDP’nin yakasını adaletten kurtarması, onun silahlı militanlarından oluşan terör örgütünün kanlı eylemlerinin meşrulaştırılması için koro hâlinde çaba göstermektedir.

CHP ve bağlaşıkları; iktidar uğruna devlet gemisinin su almasını, toplumsal barış ve huzurun yerini karmaşaya bırakmasını göze alan çıkarcı bir zihniyetle politika üretmeye devam etmektedir.

Bütün ülkeleri etkisi altına alan küresel ekonomik krize rağmen Türkiye’nin gösterdiği direnç ve dayanıklılık karşısında düşmanlarımız bile takdirlerini gizleyemezken; CHP şakirdi koro, ülkede panik ve ümitsizlik havası yaymak için çaba sarf etmektedir. 6+1 korosu, arkasında millet iradesinin bulunduğu Cumhur İttifakı aleyhindeki algı çalışmalarını da bütün hızıyla sürdürmektedir. Türk seçmeninin geleneksel eğilimlerini dönüştürmek amacıyla kamuoyu araştırma şirketlerine ve zillet yanlısı medyaya yüz milyonlarca lira kaynak aktarılmıştır.

Fonlanan anket şirketleri ve zilletçi medya tarafından birbirini kovalayan yalan ve iftira kampanyaları düzenlenmekte, hiçbir bilimsel ve siyasi temele dayanmayan anket sonuçları yayımlanmaktadır.

2023 Seçimlerine şimdiden büyük bir ciddiyet ve sorumlulukla hazırlanan MHP; her zamanki gibi sahada vatandaşlarımızla el ele, gönül gönüle faaliyetlerini sürdürecektir.

Bu çerçevede, daha önce 18 Şubat 2022 tarihinde İzmir Bayraklı’da başlattığımız ve Ramazan ayı münasebetiyle ara verdiğimiz “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu – Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” 13 Mayıs 2022 tarihinde tekrar başlatılacaktır.

Bu kapsamda önümüzdeki haftadan itibaren 25 ilçeyi daha kapsayan ilçe toplantıları düzenlenecektir Bu ilçelerde sahaya inecek arkadaşlarımız, başını CHP’nin çektiği ve siyasi ikballerini karanlıklarda arayan şer ittifakının gizli gündemini ifşa etmeye sabırla devam edecektir. MHP ve Cumhur İttifakı, zillet cephesinin medet umduğu negatif algı çabalarını boşa çıkararak Türkiye’yi 2023 Seçimlerine götürecek, Cumhuriyet’imizi 100. yıldönümüne esenlik içinde taşıyacaktır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL