Genel Magazin

Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu

Meryem Uzerli, ikinci çocuğunu kucağına aldı. ABD’li sevgilisiyle birlikte kızına ‘Lily Koi’ ismini veren Uzerli, “Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz” dedi Oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz..

Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu

Meryem Uzerli, ikinci çocuğunu kucağına aldı. ABD’li sevgilisiyle birlikte kızına ‘Lily Koi’ ismini veren Uzerli, “Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz” dedi

Oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz aylarda adını açıklamadığı ABD’li sevgilisinden bebek beklediğini duyurmuştu. Uzerli’nin adını ‘Lily Koi’ verdiği kızı önceki gün dünyaya geldi. 

İkinci kez anne olan Meryem Uzerli, doğum sonrası bebeği ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. 

“SENİ AĞIRLADIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

37 yaşındaki oyuncu, karelerine “Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz” notunu düştü. 

Uzerli’nin paylaşımlarına takipçilerinden tebrik mesajları yağdı. 

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu doğuma sayılı günler kala hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Eski sevgilisi Can Ateş ile birlikteliğinden de yedi yaşında ‘Lara Jemin’ adında bir kızı olan oyuncu, geçtiğimiz aylarda şu açıklamayı yapmıştı: Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz.

“BENİM ÇOCUĞUM BABASIZ BÜYÜDÜ”

Çalışan kadınların gücünden bahseden Meryem Uzerli, “Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası size ve kızına destek oluyor mu?” sorusuna şu yanıtı vererek sitem etmişti:

Benim ve çocuğumun babasıyla artık bir bağlantısı yok ama hayat bu. Yapacak bir şey yok. Bir çocuk babasıyla büyüyünce daha farklı oluyor ama benim çocuğum babasız büyüdü.

“BAĞLANTISI KALMADI”

Muhabirlerin, “Kızınız babasını soruyor mu?” sorusu üzerine Uzerli, “Çocuğumun babasıyla hiçbir bağlantısı kalmamıştır” diyerek sözünü tekrarlamıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL