Yerel Siyaset

Menemen’de görkemli konser

İzmir’in Menemen ilçesinde AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı tarafından halk konseri düzenlendi. Vatandaşların hıncahınç doldurduğu meydanda sahneye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve AK Parti İzmir 2’inci Bölge..

Menemen’de görkemli konser

İzmir’in Menemen ilçesinde AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı tarafından halk konseri düzenlendi.

Vatandaşların hıncahınç doldurduğu meydanda sahneye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve AK Parti İzmir 2’inci Bölge Milletvekili adayları ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu ile birlikte “Duyanlara duymayanlara…” şarkısını seslendirdi. Vatandaşların da eşlik ettiği konser coşkulu görüntülere sahne oldu.

Cumhuriyet Meydanı’nı hıncahınç doldurduğu konser öncesi konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Menemen yine bir kocaman bir ‘Maşallah’ı hak ediyor.

Hiçbir zaman bizi mahcup etmediniz, Menemen Belediyemizin iki buçuk yılda yaptığı muhteşem işler ortada.

Kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’da meydanı dolduran hemşehrilerine teşekkür ederek “En büyük gayemiz, ecdadımızın canıyla, kanıyla bizlere emanet ettiği bu aziz vatanı, daha güçlü daha dinamik bir yapıda, dünyada söz sahibi bir ülke olarak gelecek nesillerimize ulaştırmaktır” dedi.

Cumhuriyet Meydanı’nda AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen halk konserine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti Menemen İlçe Başkanı Hakkı Durmaz, AK Parti İzmir Milletvekili Adayları Muhammet Doğan ile Ahmet Can Çelik, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dağ “Gereken yanıtı Menemenliler ve Türkiye verecektir”

Konser öncesi konuşma yapan ve 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “Ne zaman buraya gelsem Menemenimiz yine kocaman bir maşallahı hak ediyor.

Muhteşemsiniz. Allah sizden razı olsun. Sağ olun var olun.

Bizi bugün mahcup etmediniz, 14 Mayıs’ta da mahbup etmeyeceğinizden hiç şüphem yok. Hizmetlerimizle, icraatlarımızla sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz.

Muhalefete de yüklenen Dağ, “Önümüzdeki seçimde vereceğimiz kararla Türkiye nasıl bir yöne doğru gidecek onu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Biz seçim kampanyamız sürecimize başlarken sadece ve sadece yaptıklarımızı ve önümüzdeki süreçte yapacaklarımızı konuşmayı düşündük ama karşımızda öyle bir şerh ittifakı oluştu ki onlara gerekli cevabı vermemek milletimize haksızlık olurdu.

Yedili koalisyonun Cumhurbaşkanı adayına açıklanmasından sonra sevinç naraları nerede atıldı? Bir Kandil’de diğeri de Pensilvanya’da.

Dolayısıyla Kandil ve Pensilvanya‘nın desteklediği bu adaya gerekli cevabı Menemenliler ve tüm halkımız 14 Mayıs‘ta verecektir.

İşte 2,5 yılda Menemen Belediyemizin yaptıkları ortada. Muhteşem işler ortaya çıkıyor ve bu hizmetleri 14 Mayıs’ta taçlandıracağız” dedi.

İnan “Gençliğimiz için çok çalışacağız”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan, “Bugün burada 14 Mayıs’ın provasını yapıyoruz.

Biliyoruz ki siz 20 senedir bizlere çok önemli destek verdiniz ve cumhurbaşkanımızı hiç yalnız bırakmadınız.

Bu seçimde de bizi yalnız bırakmayacaksınız, inanıyorum. Bizler de sizleri temsilen şehrimiz, gençliğimiz için çok çalışacağız.

14 Mayıs, Türkiye Yüzyılı’nın seçimi. Bizim için bağımsızlık mücadelesi.

Son 100 yıllık tüm iddialarımızı kalıcı olarak bu topraklarda tesis edip inşallah ülkemizin kutlu yürüyüşünü çok güçlü bir şekilde, genç bir şekilde devam etmesi gibi bir niyetimiz var. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeniden kazanacak, AK Partimiz yine birinci parti olacak” şeklinde konuştu.

Çankırı “Her zaman yanınızdayım”

Seçime 3 gün kaldığını ifade eden AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı da “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki kutlu yürüyüşümüz 14 Mayıs’tan sonra da devam edecek. Menemen’deki bu birlik, beraberlik ve inanmışlık bizlere bunu gösteriyor. Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi.

Pehlivan “Türkiye Yüzyılı” başlasın

Coşkulu kalabalığa seslenen Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren ilçemiz ve siz ilçe sakinlerimiz için canla başla çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle yaklaşık 3 yıldır birlikte güzel ilçemiz için harika işlere imza attık. Atmaya da devam ediyoruz. Menemenimizin göz kamaştıran bir yıldız gibi parladığını hep birlikte yaşayarak göreceğiz. Önümüzde birlikte gerçekleştireceğimiz daha çok işimiz, yürüyecek uzun bir yolumuz var. 14 Mayıs’ta çok önemli tarihi bir seçime giriyoruz. Cumhur İttifakımız, Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kimsenin hayal bile edilemeyeceği kazanımlarla ülkemizi ikinci yüzyılına hazırlıyor. En büyük gayemiz, ecdadımızın canıyla, kanıyla bizlere emanet ettiği bu aziz vatanı, daha güçlü daha dinamik bir yapıda, dünyada söz sahibi bir ülke olarak gelecek nesillerimize ulaştırmaktır. Bu yüzden 14 Mayıs’ı sadece sıradan bir seçim olarak görmek doğru değil. Bu seçime Türkiye’nin geleceğine yön verecek önemli bir seçim olarak bakmamız gerekiyor. İnanıyorum ki milletimiz her zaman olduğu gibi yine en doğru kararı verecek, her zaman olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en güçlü şekilde destekleyecektir” ifadelerini kullandı.

Durmaz “Menemen 14 Mayıs’a hazır”

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran herkese teşekkür eden AK Parti Menemen İlçe Başkanı Hakkı Durmaz ise, “Hemşehrilerim, burada sizlerin gözlerinde, yüzlerinizdeki bu coşku, Sayın Cumhurbaşkanımızın daha önce Menemen’e teşrif ettiği o coşkuyu hatırlattı. Ne mutlu sizlere. 14 Mayıs’ta kritik bir seçim var. Bu seçim sağ sol seçimi değil, Bu seçim yerli ile milli ile yerli ve milliye karşı olanların seçimi… Atatürk’ün yanında olanlarla, olmayanların seçimi. Biz Menemen olarak hakkın doğruluğun Cumhuriyetimizin yanındayız. PKK’lıya terörist diyemeyenlere 14 Mayıs’ta en güzel cevabı vereceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sahneye gelen ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nun şarkılarıyla meydanı dolduranları mest etti. Kurtoğlu’nun şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL