İzmir

KSK Fan Zone Açılıyor

Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyaka Spor Kulübü iş birliği ile “Karşıyakalı taraftarlar için yeni yaşam merkezi” KSK Fan Zone 19 Ağustos saat 16.00’da dev bir organizasyon ile kapılarını Karşıyakalı taraftarlara açacak…

KSK Fan Zone Açılıyor

Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyaka Spor Kulübü iş birliği ile “Karşıyakalı taraftarlar için yeni yaşam merkezi” KSK Fan Zone 19 Ağustos saat 16.00’da dev bir organizasyon ile kapılarını Karşıyakalı taraftarlara açacak.

Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyaka Spor Kulübü güçlerini birleştirerek kente ölümsüz bir eser bırakmak için çıktıkları yolun sonuna geldiler. En ince ayrıntısına kadar taraftarların keyifli vakit geçirebileceği bir tesis olarak tasarlanan KSK Fan Zone 19 Ağustos’ta hayata geçiyor. Karşıyaka Spor Kulübü’nün yöneticileri, sporcuları ve her şeyden önemlisi taraftarları artık KSK Fan Zone’da buluşacak. Fan Zone 4000 metrekare bahçesi, 235 metrekare restoran alanı, 200 metrekare kafe bar alanı ve 285 metrekare mutfak alanıyla yaklaşık 800 kişiye tam kapasite hizmet verecek. 3 adet Karşıyaka mimarisinden esinlenerek yapılan Kiosk’larda da Kent A.Ş.’nin kendi markası olan Ha’bire Coffe, KSK Store ve Soğuk İçecek satış alanı olacak. Bütün işletmeler Karşıyaka Belediyesi Kent A.Ş. tarafından işletilecek. KSK Fan Zone Karşıyaka’ya gönül vermiş herkesin evi olacak.

SOYER’DEN TEBRİK

Tesisin Karşıyaka için çok önemli bir tesis olduğunu vurgulayan ve emeği geçen herkesi kutlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Karşıyaka Spor Kulübü Fan Zone ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Spora verilen destek için Karşıyaka Belediye Başkanımıza ve Karşıyaka Spor Kulübü’ne çok teşekkür ediyorum. Böylesi bir tesisi Karşıyakalılara sunmak büyük bir özveri ister ve sizler bunu fazlasıyla göstermişsiniz. Karşıyakamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

KSK Fan Zone 19 Ağustos saat 16.00’da Karşıyaka, Yalı Mahallesi, Caher Dudayev Bulvarı, No:25’te yapılacak açılış ile kapılarını Karşıyakalılara açacak. 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL