Bayraklı Yerel Siyaset

İzmir’de 25 kişi CHP’den istifa edip AK Parti’ye geçti!

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, CHP Üyesi 25 kişi, partilerinden istifa ederek AK Parti’ye üyeliklerini gerçekleştirdi. Bayraklı Nafiz Gürman Mahallesi’nde, CHP üyesi 25 kişi, partisinden istifa ederek, AK Parti’ye üye oldu. 25..

İzmir’de  25 kişi CHP’den istifa edip AK Parti’ye geçti!
İzmir’in Bayraklı ilçesinde, CHP Üyesi 25 kişi, partilerinden istifa ederek AK Parti’ye üyeliklerini gerçekleştirdi.

Bayraklı Nafiz Gürman Mahallesi’nde, CHP üyesi 25 kişi, partisinden istifa ederek, AK Parti’ye üye oldu. 25 kişinin üyelik işlemleri, AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Halil Polat ve AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kandil’in katılımı ile Gümüşpala SKM’de gerçekleştirildi.

AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kandil, yaptığı değerlendirmede, ‘’Siyasi görüşleri ne olursa olsun, ülkemizin her bir vatandaşı bizim için kıymetlidir ve bu anlamda, CHP’den AK Parti’ye geçen vatandaşlarımıza hoş geldiniz diyoruz. Onları, AK Parti ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. AK Parti olarak, her zaman ülkemizin ve milletimizin hizmetinde olduk. Türkiye’nin demokratik geleceğine katkı sağlamak için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bizim için önemli olan, ülkemizin daha ileri, daha güçlü ve daha müreffeh bir geleceğe sahip olmasıdır.’’ dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Halil Polat ise, ‘’Bugün Bayraklı’da gerçekleşen toplantıda, CHP’den AK Parti’mize geçen vatandaşlarımızla bir araya geldik ve onların AK Parti ailesine katılmasından büyük mutluluk duyduk. Bizleri tercih ederek bize güvenen vatandaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Partimizin büyümesine, güçlenmesine ve Türkiye’mizin daha ileri gitmesine katkıda bulunacak yeni üyelerimiz bizim için çok önemli. AK Parti’nin gücü, ülkemizin her bir köşesindeki vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güvenden ve teveccühünden gelmektedir.  Partimizin kurulduğu günden bu yana, milletimize hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnanıyorum ki, bizler AK Parti olarak, Türkiye’mizin güçlü bir geleceği için gereken tüm çalışmaları yaptık, yapmaya devam edeceğiz ve ülkemizi her alanda daha ileriye taşıyacağız.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL