Siyaset

İnan’dan CHP’li Yücel’e sert yanıt

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, MHP İzmir Milletvekili Taner Osmanağaoğlu’na “seviyesiz” diyen CHP İzmir İl Başkanı’na sert bir cevap geldi. Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı..

İnan’dan CHP’li Yücel’e sert yanıt

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, MHP İzmir Milletvekili Taner Osmanağaoğlu’na “seviyesiz” diyen CHP İzmir İl Başkanı’na sert bir cevap geldi. Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’deki bazı isimlerin kullanılmasıyla ilgili eleştirilerde bulunan Osmanağaolu, Soyer’e “Yunan vatandaşlığına geç” sözleriyle yüklenmişti. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de sosyal medya hesabından bu sözlere, sert bir cevap verdi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan da, Osmanağaolu’na sahip çıkarak Yücel’in sözlerine yanıt verdi. Sosyal medya hesabından Yücel’e cevap veren İnan, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren bir paylaşımıyla gündeme gelen CHP Karabağlar Meclis Üyesi Dila Koyurga ve İl Başkan yardımcısı Yasin Ergül’e atıfta bulunarak, “Sen ahlaktan, terbiyeden ve seviyeden en son bahsedecek adamsın. Yanı  başındaki küfürbazlara tek bir laf edememiş sorumsuza bak ya… Ahlak abidesi kesilmiş. Sen o imtihandan sınıfta kaldın. Küfürbazlarla çay iç” ifadelerine yer verdi.

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığı dönemde CHP’li Dila Koyurga ve Yasin Ergül’ün Cumhurbaşkanı’na hakaret içeren bir paylaşımı ortaya çıkmıştı. İnan, bu dönemde Koyurga ve Ergün’ün Paylaşımlarına çok sert tepki göstermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL