Yaşasın Cumhuriyet
Yerel Siyaset

FATİH GÜRBÜZ MESAİ ARKADAŞLARI İLE BAYRAMLAŞTI

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, belediye çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı. Belediye çalışanlarına, aileleri ile birlikte mutlu ve sağlıklı günler dileyen Başkan Fatih Gürbüz; ‘‘Zorluklarla geçen 4 yılı geride bıraktık. Ama..

FATİH GÜRBÜZ MESAİ ARKADAŞLARI İLE BAYRAMLAŞTI

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, belediye çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Belediye çalışanlarına, aileleri ile birlikte mutlu ve sağlıklı günler dileyen Başkan Fatih Gürbüz; ‘‘Zorluklarla geçen 4 yılı geride bıraktık. Ama her zorluğun üstesinden birlikte geliyoruz. Bugün baktığımızda yerel seçimlere 11 ay gibi bir süre kaldı. Yaklaşık 26 gün sonra da gerçek anlamda ülke tarihimizdeki en önemli seçimlerden bir tanesi yapılacak. Bayramlar, dayanışmanın ve hep birlik olmanın en üst seviyeye taşınması zamanıdır. Değerli mesai arkadaşlarım, ben sizlerle çalışmaktan büyük keyif alıyorum. Bayramınızı kutluyorum. İnşallah daha uzun seneler huzur, mutluluk ve sağlık içinde bayramlar kutlarız.’’dedi.

Arife gününde Foça Belediyesi Ali İlçan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma programına, Başkan Fatih Gürbüz’ün eşi Seçil Gürbüz, Başkan Yardımcıları Sevilay Altun ve Yasin Tercanlıoğlu’da katıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL