Genel Magazin

Dışarıdan göründüğüm gibi soğuk değilim

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, hakkında merak edilenleri anlattı. Normal hayatında soğuk biri olmadığını söyleyen Uluğ, “İçimi göstermeyen bir yanım var. Yakın arkadaşlarım, çevrem bilir, normal hayatta hiç soğuk biri değilim…

Dışarıdan göründüğüm gibi soğuk değilim

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, hakkında merak edilenleri anlattı. Normal hayatında soğuk biri olmadığını söyleyen Uluğ, “İçimi göstermeyen bir yanım var. Yakın arkadaşlarım, çevrem bilir, normal hayatta hiç soğuk biri değilim. Yeni tanıştığım insanlarla arama duvar örüyorum ama bilinçli yapmıyorum” ifadelerini kullandı

Son yıllarda müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren Derya Uluğ, samimi açıklamalarda bulundu.

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olan 34 yaşındaki Uluğ, bilinmeyenlerini anlattı.

Instagram’da 845 bin takipçisi bulunan Derya Uluğ, Çağlayan’ın “Soğuk biri gibi görünüyorsunuz” sözleri üzerine şunları söyledi:

Aslında öyle değil. İçimi göstermeyen bir yanım var. Yakın arkadaşlarım, çevrem bilir, normal hayatta hiç böyle değilim. Yeni tanıştığım insanlarla arama duvar örüyorum ama bilinçli yapmıyorum.

Müzikle ilgili hayallerini de anlatan ünlü şarkıcı, “İdealler ve gerçekler birbirini tutmuyor. Bazen bazı şeyler için üzülmüyor değilim. Keşke herkes daha farklı şarkıları sevse. Tek bir alana hapsolmasa popüler şarkılar” ifadelerini kullandı.

SOLUĞU GÖCEK’TE ALMIŞTI

Koronavirüsten korunmak adına önlem amaçlı evde karantinada olan Uluğ, geçtiğimiz aylarda seyahat yasağının kalkmasının ardından soluğu Göcek’te almıştı. 

Sıcak havanın tadını çıkartan Uluğ, teknede kırmızı bikinisiyle verdiği pozları güneş ve bikini emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. 

“KURUMUŞSUN”

Derya Uluğ’un paylaşımları çok sayıda beğeni alırken, kimi takipçileri ise “O kaburgalar ne!” ve “Biraz yemek ye, kurumuşsun” şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

Zayıflığı sebebiyle eleştirilen şarkıcı, o yorumlara yaptığı paylaşımla yanıt vermişti. 

“UMURUMDA DEĞİL”

Bir dönem anoreksiya olduğu iddia edilen Uluğ, konuyla ilgili şunları söylemişti:

İnsanların kilolarına laf söyleyip, bunu alay konusu ederken zayıf olduğum için bana ‘kemik torbası’ demeniz büyük ironi. Sağlıklı olduğum için Allah’a şükrederken sizin ne düşündüğünüz umurumda değil.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL