Yerel Siyaset

Beydağ’da Kurtuluş Günü Coşkuyla Kutlandı

Beydağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümüne Ece Mumay geceye anlam kattı. Beydağ’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıl Dönümü Şenlikleri ile 29. Yerel Ürünler ve Kültürel Etkinlikler Festivali etkinlikleri çerçevesinde..

Beydağ’da Kurtuluş Günü Coşkuyla Kutlandı

Beydağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümüne Ece Mumay geceye anlam kattı.

Beydağ’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıl Dönümü Şenlikleri ile 29. Yerel Ürünler ve Kültürel Etkinlikler Festivali etkinlikleri çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Beydağ Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Yerel Ürünler Festivali Ece Mumay  ile taçlandırıldı.

2 Eylül’de düzenlenen etkinler kapsamında sahne alan ünlü genç sanatçı Ece Mumay muhteşem performansı ile Beydağ halkına unutulmaz anlar yaşatarak özlediğimiz 2 Eylül Konserlerine muhteşem bir hatırlatma yaparak binlerce vatandaşı coşturdu.
2 Eylül Kurtuluş Etkinlikleri kapsamında konser öncesinde sahne alan Beydağlı genç yerel sanatçılar ile etkinlikler başladı.

Ardından Türk Halk Müziği sanatçısı Yılmaz Demirtaş, Ece Mumay konseri öncesinde coşkulu kalabalığı kendisine hayran bıraktı. Konser performansı ile Beydağlı ve çevre ilçelerden gelen misafirleri eğlencenin doruklarını yaşatan ünlü Sanatçı Ece Mumay, popüler şarkılarının yanı sıra samimiyeti  ve sıcaklığı ile Beydağlıları eğlendirdi.

Beydağlı  vatandaşlar ise, 2 Eylül Beydağ’ın  Kurtuluş Etkinliklerinin 99. Yılında verdiği unutulmaz konser ve Beydağ halkıyla bu güzel geceyi yaşamasına vesile olduğu için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı M. Tunç Soyer’e Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’a teşekkür ettiler.

Beydağ Kaymakamı Fırat Kadiroğlu ‘’Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Sizler mutluysanız bizde mutluyuz.” dedi.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, sanatçı Ece Mumay Beydağlı vatandaşların coşkusuna ortak olan ve sergilemiş olduğu performanstan ötürü teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Bizlerin bu gün burada coşku ile kutladığımız kurtuluş günümüzü yaşamamızı sağlayan başta Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.’’ dedi.

Başkan Beydağ İnciri Hediye Etti

Konuşmaların ardından Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar incir yarışmasında dereceye giren incirlerden sanatçı Ece Mumay’a hediye ederek çiçek takdim etti.

Konser sırasında Ece Mumay, tüm Beydağ halkının kurtuluş bayramını kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL