İzmir Yerel Siyaset

Başkan Serkan Acar, Yukarı Şehitkemal’de Çalışmaları İnceledi

Aliağa Belediyesi tarafından Yukarı Şehitkemal’de yapılan Meydan Projesi hızla tamamlanıyor. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Yukarı Şehitkemal Mahallesi’nde Muhtar Kasım Ercan ile birlikte Belediye ekiplerince yapılan çalışmaları inceledi. Belediye Müdürleri..

Başkan Serkan Acar, Yukarı Şehitkemal’de Çalışmaları İnceledi

Aliağa Belediyesi tarafından Yukarı Şehitkemal’de yapılan Meydan Projesi hızla tamamlanıyor. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Yukarı Şehitkemal Mahallesi’nde Muhtar Kasım Ercan ile birlikte Belediye ekiplerince yapılan çalışmaları inceledi. Belediye Müdürleri ve teknik personellerinin de yer aldığı ziyarette mahallede yapılan çalışmalar değerlendirilirken yapılması gereken çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

 

BAŞKAN SERKAN ACAR MEYDAN PROJESİNİ İNCELEDİ

Başkan Serkan Acar, yapımı devam eden ve Yukarı Şehitkemal’de birçok ihtiyacı karşılayacak olan Meydan projesi çalışmalarını inceledi. Proje kapsamında bugüne kadar mevcutta var olan derenin ıslahı yapıldı. Kot farkı ortadan kaldırılarak araç yolu ile istinat duvarı yapıldı. Tesviye çalışması tamamlanarak bordür çalışmasına başlandı. Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince mahalle genelinde temizlik, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

 

YUKARI ŞEHİTKEMAL’İN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN PROJELER

Yukarı Şehitkemal Mahallesinin ihtiyaç duyduğu projeleri hızla gerçekleştiren Aliağa Belediyesi öncelikle Mahalleye muhtarlık binası yanında mahalle sakinlerince kullanılmak üzere taziye evi kazandırdı. Ardından mahallenin yıllardır ihtiyacı olan Meydan projesine start verildi. Düğün ve köy etkinliklerinin yapılabileceği, otopark olarak kullanılabilecek çok işlevli 2500 m2 toplam alana sahip Meydan projesi kısa süre içinde tamamlanacak. Proje kapsamında Çocuk oyun alanları, kamelyalar ve 1000 m2 bitkilendirilmiş yeşil alan bulunuyor.

 

MUHTAR KASIM ERCAN: “BAŞKANIMIZ SERKAN ACAR’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Aliağa Belediyesi’nin mahallede yaptığı çalışmalardan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Yukarı Şehitkemal Mahallesi Muhtarı Kasım Ercan, “Belediye Başkanımız Serkan Acar’ı sadece belediye başkanı olarak değil, arkadaş olarak yanına gidiyoruz. Her şeyi serbestçe anlatabiliyoruz ona. Başkanımız parti ayrımı yapmadan Aliağa’nın tüm köylerine hizmet götürüyor. İki yıl öncesine kadar Yukarı Şehitkemal Mahallemizde ne oturacak bir yer vardı ne de mahalle sakinlerinin bir araya gelebileceği bir yer vardı. Allah razı olsun mahallemize güzel bir taziye evi yaptı. Meydanımızda mahalle sakinleri için çok güzel bir projenin çalışmaları sürüyor. Yukarı Şehitkemal halkı adına Başkanımız Serkan Acar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL