Yaşasın Cumhuriyet
Yerel Siyaset

Başkan Acar “Kapımız da gönlümüz de açık”

  İzmir’in en uzun sahil şeritlerine sahip olan Aliağa’da her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Ağapark Plajı sezonu açar açmaz ilgi odağı oldu.Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, suyunun..

Başkan Acar “Kapımız da gönlümüz de açık”

 

İzmir’in en uzun sahil şeritlerine sahip olan Aliağa’da her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Ağapark Plajı sezonu açar açmaz ilgi odağı oldu.Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, suyunun temizliği ve berraklığından dolayıaralıksız 5 yıl boyunca ‘Mavi Bayrak’ ödülüyle taçlananAğapark plajının gözde ve ekonomikbir sosyal tesis olduğunu söyledi.

Tesisin 170 dönüm gibi devbir alana kurulduğunu hatırlatan Acar, “Aliağa için gecesini gündüzüne katan ekibimizle birlikte kentimizin sahip olduğu tüm potansiyel kıymetleri ortaya çıkararak insanımızın hizmetine sunuyoruz.Ağapark da bunlardan biri. Burası,bir kere ziyaret edenlerin vazgeçemeyeceği bir sosyal tesis ve plaj.

Her kesimden hemşehrilerimizi ağırlamaya hazırız. Tesisimize herkesidavet ediyoruz.” dedi.

 

Ağaparksizin plajınız

 

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından kesintisiz 5 yıldır ‘Mavi Bayrak’ ödülü alan Ağapark Plajı yeni sezona hızlı başladı.

Güney sahillerini aratmayan denizi ve plajı, yürüyüş parkurları, spor sahaları, piknik alanları, kafeterya, oyun kafesi, su parkları, restoranları, otoparkı, can kurtaran hizmeti, sağlık odası, bebek bakım odaları, mescit ve modern yaşam alanları ileher şeyin aynı anda düşünüldüğü bir tesis olan Ağapark, kapılarını açar açmaz ilgi odağı oldu.

Ağapark Plajı ve sosyal tesislerinin 7’den 77’ye herkese hitap eden ve keyifli vakit geçirilebilecek bir planlamayla yapıldığını kaydeden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Hijyen koşullarına uygun Ağapark Plajımız, 1 kilometre uzunluğuna dayanan sahili ve eşsiz imkanlarıyla İzmir’de günü birlik tatilin en gözde mekanıdır diyebilirim. 170 dönümlük alan üzerinde düzenlenen, eşsiz manzarasıve eğlence imkanlarıyla dikkatleri üzerine çeken AğaparkPlajı, temiz ve ekonomik tatilin en doğru adresi” diye konuştu.

 

Güç merkezimiz; Aliağalılar ve ekibimiz

 

Aliağa’nın birçok eşsiz güzelliğe sahip olduğunu sözlerine ekleyen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, şöyle devam etti; “Tüm çalışma arkadaşlarımız ve ekibimiz kentimizin sahip olduğu tüm potansiyel kıymetleri ortaya çıkarıp, insanımızın hizmetine sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Altı yıldır hep birlikte bunun mücadelesini veriyor, Aliağa’nın tüm güzelliğini sergilemesine ve hizmet hazır hale gelmesi için mücadele ediyoruz. Her zaman söylediğim gibi bunu yaparken de tek güç merkezimiz var o da Aliağa’da yaşayan hemşehrilerimiz ve birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın gönül gücüdür. Biz Aliağa halkından aldığımız güç ve destekle mücadele ediyor, bu güçle zorlukları aşıyoruz.

Bugün Aliağa’da bir şeyler değiştiyse bunu değiştirenler elbette hemşehrilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızdır. Şimdi tüm İzmirliler’i Aliağalıların misafirperliğinde ilçemize bekliyoruz. Kapımız da gönlümüz de sonuna kadar açık”.

 

Şehit yakınları, gazi ve engelliler ücretsiz

 

“Ağapark Plajı ve sosyal tesislerimiz 8 yaş altı çocuklar,65 yaş üstü vatandaşlar, şehit ve gazi yakınları, engelli vatandaşlarımız için ücretsizdir”diyen Başkan Acar, “Tesislerimizde tatili tercih eden misafirlerimiz için “kart.agapark.com” adresindeki başvuru formunu doldurarak Ağapark sezonluk giriş kartı sahibi olabileceklerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL