Yerel Siyaset

AK Partili Saygılı’dan sandık mesajı: Yaparsa AK Parti yapar

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, ilçe teşkilatları turuna hız kesmeden devam ediyor. Selçuk ve Torbalı’da teşkilatla buluşan Başkan Saygılı, seçim kampanyası için düğmeye basmaya hazır olduklarını belirtti. Saha..

AK Partili Saygılı’dan sandık mesajı: Yaparsa AK Parti yapar

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, ilçe teşkilatları turuna hız kesmeden devam ediyor. Selçuk ve Torbalı’da teşkilatla buluşan Başkan Saygılı, seçim kampanyası için düğmeye basmaya hazır olduklarını belirtti.

Saha programında sandık mesajı veren Başkan Saygılı, “Kendi içlerinde güven sorunu yaşayan, siyaseti ve ülkenin geleceğini sen ben tartışmaları, koltuk pazarlıklarına sıkıştıranlar boşuna iktidara gelme hayali kuruyor.
14 Mayıs’ta milletimiz; ‘Yaparsa Erdoğan yapar. Yaparsa AK Parti yapar’ diyecek” açıklamasını yaptı.

Selçuk’ta hızla ilerleyen Efes Antik Kanal Projesi’nin 2 bin 500 yıl sonra tarihi denizle buluşturacağına dikkat çeken AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, vizyonu olan, reform niteliği taşıyan yatırımların ancak AK Parti’nin idaresinde vücut bulabileceğini vurguladı. Saygılı, şunları söyledi; ’’Selçuk’un taşıdığı değer dünya çapında. Yıllarca kapasitesinin altında bırakılmış. Buna izin veremezdik.

Tarih turizminin gelişmesi için dev adımlar attık. İlçemize, yerel idaresinin kimde olduğuna bakmadan hizmete devam ediyoruz. Küçük Menderes’i ıslah eden biziz. İlçeyi doğal gaza kavuşturan; Adliye Binasını, Hükümet Konağını yapan biziz. İZBAN’ı ilçeye uzatmanın önünü açan biziz. TOKİ’yi Selçukluların ihtiyacı doğrultusunda harekete geçiren biziz.”

Yarattığımız farkı hatırlatacağız
İl Başkanı Bilal Saygılı, Torbalı’da da ilçe teşkilatıyla bir araya geldi. Teşkilattan, seçim çalışmalarında ilçeye yapılan kamu yatırımları ve 2014-2019 yılları arasındaki AK Belediyecilik dönemi farkının vatandaşlara anlatılmasını isteyen Saygılı, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“İlçemizde 300’ün üzerinde belediye projesi hayata geçirmişiz; kamu yatırımlarımız sadece o dönemde 1 Milyar TL’nin üzerinde gerçekleşmiş. Bu muazzam bir tablo. Torbalı Devlet Hastanesi, İZBAN, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yanı sıra 60’ın üzerinde okulu hemşerilerimizin hizmetine sunduk. Cumhurbaşkanımızın bu ilçemiz için de verdiği her sözü tuttu. Bakanlarımızın bir eli hep buradaydı, çok sayıda ulaşım yatırımı yaptık. Vatandaşlarımıza dokunurken, bunları anlatacağız. Yarattığımız hizmet farkını hatırlatacağız.”

Sandığa çeyrek kala mesajı: Yine biz yaparız!
Selçuk’ta, önce Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir’in babası Selçuk İsa Bey Camii İmamı İbrahim Taşdemir’i ziyaret eden AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, daha sonra Selçuk İlçe Başkanlığında, ilçe teşkilatı ile buluştu. Ardından yoğun katılımlı sokak iftarına misafir olan AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, vatandaşlarla da sohbet etti.

14 Mayıs Seçiminin önemli bir kırılma noktası olduğunun altını çizen Saygılı; “Konuştuğumuz her fert, bunun bilincinde. En çok da ‘Yaparsa AK Parti yapar’ düşüncesi hakim. Evet, yaparsak biz yaparız. Bunun sözünü sandığa çeyrek kala vatandaşımıza defaten veriyoruz. Hem de göğsümüzü gere gere veriyoruz. Çünkü; yıllardır böyle oldu.

Milletimizin bizlere duyduğu itimadın, verdiği oyun karşılığını her daim verdik. Bugün kendi yerli ve milli üretimini yapan bir ülke, enerjiden teknolojiye dışa bağımlılığına son verecek adımları atan bir ülke konumundayız.

Bunu da milletimizin omzunu, omzumuzda bulduğumuz için sağladık. Kendi içlerinde güven sorunu yaşayan, siyaseti ve ülkenin geleceğini sen ben tartışmaları, koltuk pazarlıklarına sıkıştıranlar boşuna iktidara gelme hayali kuruyor. 14 Mayıs’ta milletimiz; ‘Yaparsa Erdoğan yapar. Yaparsa AK Parti yapar’ diyecek.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL