Başkan Sürekli mazbatayı aldı

22 Şubat’ta gerçekleştirilen Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir İl Kongresi sonrası İl Başkanı Seçilen Kerem Ali Sürekli bugün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

2019 yılında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı sonrası İzmir İl Başkanı olarak atanan Kerem Ali Sürekli, 22 Şubat’ta gerçekleştirilen kongre sonrası     478 oyun 466’sını alarak yeniden il başkanlığı görevine getirilmişti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleşen kongre de tek aday olarak girdiği seçimi kazanan Sürekli, bugün Yüksek Seçim Kurulu Bayraklı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na giderek mazbatasını teslim aldı.
Koronavirüs pandemisi nedeniyle basına ve katılımcılara kapalı olarak gerçekleştirilen mazbata töreni sonrası, ikinci Sürekli dönemi resmen başlamış oldu.

Sürekli, sosyal medyadan mazbatasını aldıktan sonra şu mesajı paylaştı:

“7. Olağan İl Kongremizin ardından mazbatamızı aldık. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 ve 2024 hedeflerimize giden yolda dava arkadaşlarımız ve tüm teşkilatlarımızla birlikte ülkemiz ve güzel İzmir’imiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Durmak yok yola devam…”

kaynak:EGEDESONSÖZ – 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir