CHP’liler bile bana ‘İzmir’i kurtar’ diyor

İzmir ;in projelerinin hazır olduğunu belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, Tarımda, hayvancılıkta, fidancılıkta önemli projelerimiz var. Her alanda markalarımızı oluşturacağız” dedi.

İlçe gezilerini Tire ve Bayındır ile sürdüren Zeybekci, İzmirin efesi Nihat Zeybekci sloganlarıyla coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Yolda karşılaştığı CHP’lilerin bile kendisine İzmiri kurtarın, artık mazeretlerden bıktık” dediğini ifade eden Zeybekci, İzmir dünyanın en güzel şehri. Ama son 25 yılda dünya, Türkiye hızla değişirken İzmir çok geride kaldı. İzmirde Tirede, Bayındırda girmediğimiz gönül kalmayacak, tutmadığımız el,çalmadığımız kapı kalmayacak. Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri dahi yetmez. Memleket sevdalısı MHP li kardeşlerimizle çıktığımız bu yolda, tarih yazacağız. Birlik beraberliğimiz son derece önemli. Bu ittifak milletin geleceğini aydınlatan bir ışık gibi diye konuştu.

PAZARYERLERİ üRETİCİNİN
Projelerini yakında açıklayacaklarını, İzmir;in kaybettiği zamanı bu projelerle geri kazanacağını belirten Zeybekci şunları söyledi: Artık İzmir ne arıtma, ne de Körfezin kokusunu konuşacak. Tarımda, hayvancılıkta, fidancılıkta nasıl projelerimiz olduğunu göreceksiniz. Her alanda markalarımızı oluşturacağız. Kararlarımızı üreticimizle beraber alacağız. İzmirdeki pazaryerlerinde öncelik İzmir;de üretilen ürünlerin olacak. Karşımıza kim çıkarsa çıksın bu iş bitmiştir. 31 Mart;ta Konakta zeybek oynanacak.

Tire ve Bayındır ilçelerinde pazarları da dolaşarak esnafın yanı sıra vatandaşla sohbet eden Zeybekci, ayrıca AK Parti ve MHP teşkilatlarına ziyarette bulundu. Zeybekci, Bayındırda, CHP İlçe Teşkilatı öndeki parti üyelerinin de yanlarına giderek tokalaştı.

Gezilerinde Zeybekciye AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, Bayındır Belediye Başkan Adayı Uğur Demirezen;le AK Parti ve MHP ilçe başkanlı da eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.