BAYRAKLI’DA SÜNNET ŞÖLENİ

Bayraklı Belediyesi’nin bu yıl 10’uncusunu düzenlediği sünnet şöleninde 70 çocuk sünnet oldu. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, ailelerinin mutluluğu yüzlerine yansıdı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da minikleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

 

Bayraklı Belediyesi’nin, her yıl coşkuyla gerçekleştirdiği sünnet şöleninde 70 çocuk için unutamayacakları bir etkinlik düzenlendi. Hayatlarının en özel günlerinden birini kendileri için organize edilen gecede eğlenerek, oyunlar oynayıp, dans ederek, pasta kesip, kınalar yakarak kutlayan çocuklar unutulmayacak bir gece yaşadı. Bugüne kadar bin 26 çocuğun katıldığı sünnet şöleni Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın yanı sıra eşi Bahriye Karabağ, CHP Bayraklı ilçe Başkanı Cemalettin Alper, meclis üyeleri ve davetliler katıldı. İzmirli sanatçı Mikrop’un sahne aldığı gecede, illüzyon gösterileri ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi. Belediye personelleri tarafından hazırlanan dans gösterisi beğeni kazanırken sonrasında açılan “Gururumuz Hasan Karabağ” yazılı pankart uzun süre ayakta alkışlandı. Başkan Karabağ, çocuklar ve aileleriyle birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, şarkılar söyledi, danslara eşlik etti. Daha sonra Karabağ, miniklerle pasta kesti eşi Bahriye Karabağ ise, sünnet çocuklarının ellerine tek tek kına yaktı. Etkinlikte çocuklara çeşitli hediyeler de verildi. Ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak büyük coşkuya ortak olan katılımcılar hep bir ağızdan İzmir ve 10’uncu yıl marşlarını okundu. Program boyunca gönüllerince eğlenen çocuklar ve ailelerinin mutluluğu ise görülmeye değerdi.

 

“ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

 

Büyük coşkuyla geçen şölenlerin Bayraklı’da alışılagelmiş bir etkinlik haline dönüştüğünü vurgulayan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Eğlenceli bir şölenle her yıl çocuklarımızın ve ailelerin unutamayacağı, müzikli etkinlik düzenliyoruz. Sünnet çocukları bu şölende doyasıya eğleniyor. Onların her biri bizim geleceğimiz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.