Bayraklı’da Candan Erçetin Rüzgarı

Smyrna Meydanı’nda sahne alan sevilen sanatçı Candan Erçetin, bu kez şarkılarını Bayraklı ve İzmir’in çeşitli ilçelerinden gelen hayranları için seslendirdi.

 

Bayraklı’da gelenek haline gelen ulusal bayram kutlamaları yine binlerce kişinin katılımıyla coşkuyla gerçekleştirildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. Kutlamaların finalinde sevilen sanatçı Candan Erçetin verdiği konserle hayranlarına güzel bir akşam yaşattı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Bayraklı Belediyesi yine anlamlı bir etkinliğe imza attı. İlçede bir gelenek haline gelen etkinliklere binlerce cumhuriyet, bayrak ve Atatürk sevdalısı katıldı. Bayraklı Belediyesi Migros Kafe önünde bir araya gelen binlerce vatandaş Şehit Hakan Uysal Parkı’na kadar yürüdü. Etkinliğe Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın yanı sıra eşi Bahriye Karabağ, CHP Bayraklı ilçe Başkanı Cemalettin Alper, meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri, Bayraklı ve diğer ilçelerden binlerce vatandaş katıldı. Yürüyüş boyunca yüzlerce metre uzunluğunda dev Türk bayrağı açıldı. Bando eşliğinde marşlar okuyarak yürüyen korteje iş yerlerinden esnaf ve çok sayıda vatandaş da evlerinin camlarından, balkonlarından alkışlarla destek verdi.

Bayraklı’da Candan Erçetin Rüzgarı

Kortej yürüyüşünün ardından Smyrna Meydanı’nda sahne alan sevilen sanatçı Candan Erçetin, bu kez şarkılarını Bayraklı ve İzmir’in çeşitli ilçelerinden gelen hayranları için seslendirdi. Ünlü sanatçı sahneye elinde Türk bayrağı ve kırmızı göz alıcı elbisesiyle çıktı. Alanı dolduran binlerce kişi konser boyunca birbirinden güzel şarkılar eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.