Ülkü Ocakları Bayraklı İlçe Başkanı Tuncay Arslan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Başkan Tuncay Arslan´ın mesajı şöyle; Tarih belki de Aziz Milletimiz olmasa ne yazardı bilinmez çünkü tarih Türk Milleti ile her zaman zenginlik kazanmıştır.

İşte yine Türk Milletinin bir zaferini daha idrak ettiğimiz bugünlerde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde, 26 Ağustos´ta başlayıp 30 Ağustos 1922´de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.

Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde; Kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, 30 Ağustos Zaferi ile tüm mazlum halklara da örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Bugün de dün olduğu gibi keskin inişi, tuzak ve komplo bezirgân larının eş zamanlı devreye koydukları imha senaryosunu eninde sonunda rafa kaldıracaktır.

Unutulmasın ki, varlığımızın güvencesi 30 Ağustos Zaferi ve taarruz ruhudur.

Ve bu ruh hala içten içe kaynamakta, açığa çıkmak için uygun zamanı beklemektedir.

Türk Milleti Yıldırımdır, kasırgadır, tufan olup bölücüleri, fitne odaklarını, Vatan hainlerini tıptı 30 Ağustos’ta ki gibi, nice musibet ve melaneti aşmayı bilecek.

Gerekirse aynısı heyecan ve kararlılıkla tekrardan zaferler kazanacak güçte ve kudrettir.

Bu toprakları kanlarıyla sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı´nı en içten dileklerimle kutluyor, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.