Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme

Ülkü Ocakları Bayraklı İlçe Başkanlığı “DAMARLARINDAKİ ASIL KANI KİRLETME” dedi.

 

Kısa bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Bayraklı İlçe Başkanı Tuncay Arslan şunları aktardı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey’in  başlatmış olduğu Yeni cephemizin adı Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile savaştır. Damarlarındaki  Asil Kanı Kirletme  sözlerinden yola çıkarak tüm Bayraklı ilçemizde broşür ve afiş dağıtarak genç kardeşlerimiz başta olmak üzere gerekli bilgilendirmelerimizi yaptık.

Çok üzülerek ifade ediyorum ki, Sancak uğruna, Ezan-ı Muahammed uğruna sayısız kahramanlıklara imza atmış, Destanlar yazıp, Tarihe yön vermiş, Çag açıp, çağ kapamış bir millet olmamıza rağmen Milli ve Manevi değerleri bu denli yüksek bir milletin evlatlarına sokaklarda uyuşturucu madde sattırılmakta ve kullanımı gün geçtikçe de maalesef artmaktadır. Bizler de Ülkü Ocakları olarak Genel Başkanımızın öncülüğünde bu gidişe dur diyeceğiz. Vatanımız için büyük bir tehlike olan bu duruma çeşitli kampanyalar ile dikkat çekmeye devam edeceğiz. Çıkmış olduğumuz bu yolda durmadan ilerleyecek ve evlatlarımızın zehirlenmesine izin vermeyeceğiz.

En büyük görev ailelerimizdedir.

Sorumluluğu büyük bir bölümü ailelerimize düşmektedir. Şuanda dağıtımını yaptığımız bilgilendirme broşürlerini dikkatlice okumalı ve çocuklarında bu belirtileri takip etmelidir. Maalesef günümüz gençliğinde kendi kültürümüzden çok yabancı kültüre karşı bir özenti mevcut olup bu özentiler yazılı ve görsel basın yolu ile sürekli olarak artırılmaktadır. Aileler çocuklarını arkadaş ortamlarını bilmeli ve onları doğru yerlere yönlendirmelidirler.

Hepimiz bir bütün olarak duyarlı olmalıyız.

Ülkü Ocakları Bayraklı İlçe Başkanı olarak buradan ilçemizde bulunan herkese sesleniyorum. Gençlerimize sahip çıkalım çünkü onlar bizim geleceğimizdir. Çeşitli dernek ve vakıflardan bu konulara daha duyarlı olmalarını rica ediyorum ve en kısa zamanda ziyaretlere başlayarak bu konuda desteklerini rica edeceğiz. Dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.