Ankara’da ‘Yurtseverlik Şiirleri ve Efelik Ruhu’ etkinliği

Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) ve Türkiye Bayrak Hareketi öncülüğünde hazırlanan ‘Yurtseverlik Şiirleri ve Efelik Ruhu’ isimli söyleşi ve imza günü, Ankara’da TESUD Genel Merkezinde gerçekleştirildi.


TESUD ve TBH üyelerinin katıldığı söyleşi ve imza gününde, Efelik Ruhu Projesini tanıtan bir videonun izlenmesinin ardından, Emekli Albay Rafet Yavuz’un yaptığı açılış konuşmasından sonra TESUD Genel Başkanı E. Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Karakuş’un konuşmasından sonra sıra ile söz alan Güneş Erkul ve Şahin Efe Yılmaz, gündeme dair duygu ve düşünceleri ile kişisel çalışmalarını anlattıktan sonra kitaplarını imzaladılar.

* * *

Etkinlik sonrasında Türkiye Bayrak Hareketi Başkanı Emekli Albay Erkan Yaykır ve ikinci başkan Funda Çakartarafından Güneş Erkul ve Şahin Efe Yılmaz’a birer katılım belgesi verilmesinin ardından, İlk Kurşun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Güneş Erkul tarafından TESUD Genel Başkanı Erdoğan Karakuş’a ve Şahin Efe Yılmaztarafından da TBH Başkanı Erkan Yaykır’a birer teşekkür belgesi takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.