Fırsat Günleri Başlıyor

izmirlileri heyecanlandıran Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri Tepekule Kongre Merkezinde başlıyor.

Yüzlerce özel hediyeliğin yüzde 70’e varan indirimlerle satışa sunulacağı organizasyona 4 Şubat cumartesi günü start verilecek. 11 gün sürecek fırsat günleri 14 Şubat’ta tamamlanacak.

Sevdiklerinin özel gününde başını döndürmek isteyenler için fırsat günleri başlıyor. Sevgiliye hediye seçmeyi keyifli bir iş haline getirecek, Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Günleri 4 Şubat cumartesi günü kapılarını açacak. Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gençiz Fuarcılık tarafından düzenlenen organizasyon Tepekule Kongre Merkezi’de gerçekleşecek.
ADVERTISEMENT
Daha Fazla Bilgi
powered by TagOn

Hediyelik sektörünün seçkin temsilcilerinden olacak katılımcılar, sevgililere özel yüzlerce çeşit hediyeliklerini stant vitrinlerine taşıyacaklar. Mücevher takılar, Güzellik ürünleri, Aşkın simgesi özel mumlar, Mesaj nakışlı gömlekler, Mesaj kutuları, Özel temalı sihirli kupalar, Sevgi saatleri, Temalı takvimler, Baskılı abajurlar, Puzzleler, Resimli yastıklar, 3D Lambalar, biblolar, Cüzdan, Gümüş, Bakır ve Yöresel ürünler görücüye çıkacak. Bu ürünlerin tanıtımı ve sıcak satışları şok indirimli fiyatlarla yapılacak. Sevgililer gününün yıllar boyu sürecek olan aşkların teminatı olduğunu vurgulayan katılımcılar, ziyaretçilerin yıllardır süren hediye bulma kâbusunu bu organizasyonla keyifli bir işe dönüştüreceklerini söyledi.

İzmirlilerin ve hediyelik sektörünün ısrarlı istekleri nedeniyle Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’ni düzenlediklerini belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, ziyaretçilerin kişiye özel hediyelikleri büyük indirimlerle alacağına dikkat çekti. Gençer, “Hazırladığımız zengin hediye içeriği sevgililerin hoşuna gidecek kaliteli ürünlerden oluşuyor. Hediyelerimiz her yaşa, her zevke hitap edecek şekilde hazırlandı. Erkek sevgiliye hediye almak isteyenler, kadınlara hitap edecek çeşitli sürprizler bulmak isteyenler Tepekule Kongre Merkezi’ne gelecekler”dedi.

Kültürpark Fuar Alanı Basmane kapısından ücretsiz ulaşım servislerinin kaldırılacağı Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 4-14 Şubat tarihlerinde Bayraklı’daki Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Organizasyon her gün 11.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.